Windows tablet mi Android tablet mi?

bullrose

Kilopat
Daha fazla  
Tablet araştırmasındayım. İşletim sistemi olarak Android'ya da Windows olarak ikilem yaşamaktayım. Windows'un bilgisayardaki kullanım özgürlüğüne alışan birisi olarak Android'de program yükleme ve kullanma kısmında zorluk yaşayacağımı düşünmekteyim. Ayrıca internet üzerindeki araştırmamda ülkemizde sıklıkla tercih edilen pek fazla Windows tablet bulunmamakta. Bu sebeple siz değerli forum üyelerinden destek beklemekteyim. Her türlü görüş ve önerileriniz önemlidir. İyi günler dilerim.

Kesinlikle Android Windows telefon tablet ikisi de tutmadı ne yazık ki Android alın keyfinize bakın.

Android de düzgün yerlerden indirme yaparsanız sıkıntı yaşamazsınız.

Bu senin tableti ne için kullanacağın ile ilgili daha çok, eğer iş için kullanacaksan kesinlikle Windows tablet daha kullanışlı olacaktır

Bu senin tableti ne için kullanacağın ile ilgili daha çok, eğer iş için kullanacaksan kesinlikle Windows tablet daha kullanışlı olacaktır.

Daha çok sürekli güncelleme desteği verebileceğini düşündüğümden Windows'a daha yakın düşünüyorum. Tez yazımı için hem araştırma hem de Word kullanımı yapacağım. Mobil cihazdan sonra laptopta da sorunsuz devam edebilir miyim Android tablette bilemiyorum.

7 yıldır Windows tablet kullanan biriyim. Kesinlikle Android diyorum.

Windows tableti Android'e göre ne tür özelliklerle kıyaslayabilirsiniz?

Bizde HP elitepad 1000 G2 var. Windows olmasınsan ötürü ben dokunmatik kontrollerine alışamadım. Ama standında zibilyon tane kablo takıp kullanmak çok keyifli. Android olarak da S8+ var. İş için Windows'un farkını bilmiyorum ama günlük kullanıcı için Android daha pratik.

Daha çok sürekli güncelleme desteği verebileceğini düşündüğümden Windows'a daha yakın düşünüyorum. Tez yazımı için hem araştırma hem de Word kullanımı yapacağım. Mobil cihazdan sonra laptopta da sorunsuz devam edebilir miyim Android tablette bilemiyorum.

Windows tableti Android'e göre ne tür özelliklerle kıyaslayabilirsiniz?

Windows'u dokunmatik olarak kullanmak Android'e göre zor. Android 4 GB ile güzel çalışabilirken Windows'a 8 GB ile bile çalışamıyor kolayca. Windows'un rahata çalışabileceği tabletlerin uygun olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı