Windows Tablete Android Yüklemek

Blogposte

Centipat
Merhaba.

Windows bir tablete Android yüklemek istiyorum. Bunun için tabletin ne gibi bir özelliğe sahip olması gerekir? Bu işlem için önerebileceğiniz tabletler nelerdir? (Bütçe duruma göre belirlenecek)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Windows Tabletlerin BIOS'ları çok kısıtlıdır ve sürücüleri sadece Windows için optimize edilir. Android kurmak bilgisayara mümkün fakat birçok özelliğinden faydalanamıyorsunuz. Dokunmatik, Kamera ve birçok şey çalışmayacaktır sürücü desteği olmadığından. BIOS kısıtlı olduğu için Windows harici işletim sistemi yüklemek mümkün olmayabilir. Yapmak bu nedenle neredeyse imkansızdır. Evde Windows bilgisayarınız var ise Windows tablete ihtiyacınız olmayacaktır. Bütçenize uygun Android ve iOS cihaz almak daha mantıklıdır. Windows tablette Windows özellikleri çok işinize yaramayacaktır.

Windows Tabletlerin BIOS'ları çok kısıtlıdır ve sürücüleri sadece Windows için optimize edilir. Android kurmak bilgisayara mümkün fakat birçok özelliğinden faydalanamıyorsunuz. Dokunmatik, Kamera ve birçok şey çalışmayacaktır sürücü desteği olmadığından. BIOS kısıtlı olduğu için Windows harici işletim sistemi yüklemek mümkün olmayabilir. Yapmak bu nedenle neredeyse imkansızdır. Evde Windows bilgisayarınız var ise Windows tablete ihtiyacınız olmayacaktır. Bütçenize uygun Android ve iOS cihaz almak daha mantıklıdır. Windows tablette Windows özellikleri çok işinize yaramayacaktır.
Alayı yanlış bilgi. Android X86 sürümleri driveri ihtiyaç duymaz. Bütün özellikler çalışır. BIOS'ta boot düzenini kısıtlayacak hiçbir şey yapamazlar. Android kurmak imkansız falan değil çocuk oyuncağı. Iconia W700 ile senelerdir dual boot W10+Android 6 kullanıyorum. Ayrıca Windows tabletteki Windows özellikleri bir işe yaramaz ne demek hiç anlamadım. Surface Pro 1. Nesili bile SSD ve 4GB RAM ile her işi görüyor. Bendeki i3 2365M 4GB RAM ve SSD var. Photoshop kullanıp FIFA 14 bile oynuyorum.
Sen bütçeni söyle alacağın tableti söyleyeyim.

Son düzenleme:
Yanlışsın, hiçbir Android x86 dağıtımı sürücü gerektirmiyor, BIOS'ları genel olarak izin veriyorlar ama çok çok nadir cihazların BIOS'larında Other Os seçeneği olmayabiliyor ama çok çok nadir. Bayağı bayağı imkanlı Android yüklemek, Windows tablette nasıl Windows özellikleri işe yaramayacak orası da ayrı konu, zaten bu tabletlerin espirisi Windows yüklü olması, Windows RT tabletler kaç yıl önceydi.
(Ne kadar fazla ikileme kullanmışım)
Ayrıca Windows tabletteki Windows özellikleri bir işe yaramaz ne demek hiç anlamadım.

Tablet nedir? Özellikleri nedir? Denediğin sürümler nedir?
Tablete değilde laptop var ona yükledim özellikleri aşağıdaki gibi:
İşlemci: Intel® Core™ i5 İşlemci 3210M
Grafik: 1 GB gDDR3 Grafik Bellekli (PowerExpress) AMD Radeon™ HD 7670M
Bellek: 4 GB DDR3
İşletim Sistemi: Windows 10

Ben Remix Os ile Kafa Topu 2+Pubg Mobile+Gta VC çalıştırmıştım, onu deneyin isterseniz.
Teşekkürler son çare olarak Remix OS kaldı fakat artık güncellenmediğini duymuştum

Tablete değilde laptop var ona yükledim özellikleri aşağıdaki gibi:
İşlemci: Intel® Core™ i5 İşlemci 3210M
Grafik: 1 GB gDDR3 Grafik Bellekli (PowerExpress) AMD Radeon™ HD 7670M
Bellek: 4 GB DDR3
İşletim Sistemi: Windows 10

Teşekkürler son çare olarak Remix OS kaldı fakat artık güncellenmediğini duymuştum
Sıkıntı olmuyor güncellenmemesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı