Çözüldü Windows teslim iyileştirme kapatılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erdem20

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün sistemime format attım. Windows teslim iyileştirme adında ki Windows hizmeti tüm interneti mi sömürüyor. Windows Update'de ki tikini kapattım hala çalışıyor. Regedit üzerinde değer değişikliği yaptım hala çalışıyor. Ben bunu nasıl kapatacağım?

Screenshot_2.png

Çözüm
Nsudo ve ServiWin kullanmanız gerekiyor NSudo ile yetki verip ServiWin üzerinden kapatılmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Erdem20
Regedit üzerinden kapatılınca gene çalışıyor. Buradan kapatılsa gene çalışıyor. Yani çalışıyor maalesef. Windows'u yeniden başlatınca ya da kendi kendine illa kapanması lazım bir süre sonra tekrar açılabilir.

1674332520437.png

Nsudo ve ServiWin kullanmanız gerekiyor NSudo ile yetki verip ServiWin üzerinden kapatılmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Erdem20

Çözüm
Nsudo ve ServiWin kullanmanız gerekiyor NSudo ile yetki verip ServiWin üzerinden kapatacaksınız.

@Erdem20
Bir deneyeyim bunu.

@DTB Uyguladım şuan çözüldü.

Son düzenleme:
Bir deneyeyim bunu.

@DTB uyguladım şu an çözüldü.

@Erdem20
Nasıl yapıldığını yazabilir misiniz? Video gizli bakamıyorum. Teslim iyileştirme bütün interneti sömürüyor dizi bile izlenmiyor. Regedit vs. denedim olmuyor.

Nasıl yapıldığını yazabilir misiniz? Video gizli bakamıyorum. Teslim iyileştirme bütün interneti sömürüyor dizi bile izlenmiyor. Regedit vs. denedim olmuyor.
Nsudo indirin, serviwin indirin. Nsudo'u açın, gözat diyip serviwin exeyi çalıştırın. Ardından services kısmında teslim en iyileştirme kısmı var oradan sağ tık yapıp başlatma seçeneniği devre dışı yapın.

Eğer yapamazsanız nasıl yapıldığını videoya çekip atabilirim. Yardımcı olmak açısından.

Nsudo indirin, serviwin indirin. Nsudo'u açın, göz at deyip serviwin exeyi çalıştırın. Ardından services kısmında teslim en iyileştirme kısmı var oradan sağ tık yapıp başlatma seçeneniği devre dışı yapın.

Eğer yapamazsanız nasıl yapıldığını videoya çekip atabilirim. Yardımcı olmak açısından.

Teşekkür ediyorum deneyeyim olmazsa yazacağım.

Teşekkür ediyorum deneyeyim olmazsa yazacağım.

İndirmeniz gereken dosyalar.
1.
2.
Aşağıya inin 8.2 yazan yerin altındaki "NSudo_8.2_All_Components. ZIP" bunu indirin.

Nsudo ZIP'ini indirip bir yere çıkarın Nsudo Launcher kısımdan PC 32 bitse Win32 seçin 64 bitse X64 klasörüne girin. NsudoLG yazanı yönetici olarak çalıştırın.

1.
2.
Aşağıya inin 8.2 yazan yerin altındaki "nsudo_8.2_all_components. ZIP" bunu indirin.

Nsudo ZIP'ini indirip bir yere çıkarın nsudo Launcher kısımdan PC 32 bitse Win32 seçin 64 bitse X64 klasörüne girin. Nsudolg yazanı yönetici olarak çalıştırın.

İndirdim de teslim en iyileştirmeyi bulamadım açılan pencerede ismi mi değişik acaba.

1.
2.
Aşağıya inin 8.2 yazan yerin altındaki "nsudo_8.2_all_components. ZIP" bunu indirin.

Nsudo ZIP'ini indirip bir yere çıkarın nsudo Launcher kısımdan PC 32 bitse Win32 seçin 64 bitse X64 klasörüne girin. Nsudolg yazanı yönetici olarak çalıştırın.

Tamamdır servicese geçememişim ilk başta yaptım sağ ol.

Geri
Yukarı