Windows tuşuna basınca masaüstü gelmiyor

Rhythmize

Picopat
Daha fazla  
Windows tuşuna basınca bazı uygulamaları alta alabiliyorum ve karşıma direkt masaüstü geliyor ama bazu uygulamarda gelmiyor.
Bınun dışında Valorant'ta Windows tuşuna basınca alta alabiliyordum ama yanlışlıkla ekranı küçülttüm ve düzelttikten sonra Valorant'ta da Windows tuşuna basınca alta alamadığımı fark ettim.
Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Normalde Windows tuşuna basınca başlat menüsü açılır. Masaüstü için Alt+TAB kullanman gerekir. Windows tuşuna basıp Başlat menüsü açılınca görev çubuğu da görünür hale geldiğinden sağ alttaki Masaüstünü Göster butonuna basarak da masaüstüne dönebilirsin.

Normalde Windows tuşuna basınca başlat menüsü açılır. Masaüstü için Alt+Tab kullanman gerekir. Windows tuşuna basıp başlat menüsü açılınca görev çubuğu da görünür hale geldiğinden sağ alttaki masaüstünü göster butonuna basarak da masaüstüne dönebilirsin.

Cevabınız için teşekkür ederim Valorant'ta Windows tuşuna basınca masaüstüne çıkıyordum ama linkini bıraktığım konudaki sorunu yaşadıktan sonra artık Windows ile masaüstüne çıkamıyorum bunu nasıl çözebilirim?

Cevabınız için teşekkür ederim Valorant'ta Windows tuşuna basınca masaüstüne çıkıyordum ama linkini bıraktığım konudaki sorunu yaşadıktan sonra artık Windows ile masaüstüne çıkamıyorum bunu nasıl çözebilirim?
Bu şekilde:

... Windows tuşuna basıp Başlat menüsü açılınca görev çubuğu da görünür hale geldiğinden sağ alttaki Masaüstünü Göster butonuna basarak da masaüstüne dönebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı