Windows tuşuna basıp başka bir tuşa bastığımda tüm açık uygulamalar gitti

BBŞ babuş

Picopat
Yer
Babukent
Daha fazla  
Meslek
Babuştuber
Spotify'ı kapatmıştı. Bende Windows tuşuna basıp açtım ve sonrasında ise tüm uygulamalar açıldı ve kaldığım yerden devam etti. Bu kısayolun nasıl yapıldığını bilmiyorum. Kısayolu bilen bir arkadaş söyleyebilir mi?

Simge durumuna mı küçüldüler, yoksa kapandılar mı? Simge durumu ise Windows + D veya Windows + M olabilir. Kapanma ise masaüstü değiştirme gibi geldi. Muhtemelen Windows + 1 gibi kısayolu vardır ama Windows + Tab ile açılan kısımdan biraz daha yavaş geçiş yapabilirsiniz.

Simge durumuna mı küçüldüler, yoksa kapandılar mı? Simge durumu ise Windows + D veya Windows + M olabilir. Kapanma ise masaüstü değiştirme gibi geldi. Muhtemelen Windows + 1 gibi kısayolu vardır ama Windows + Tab ile açılan kısımdan biraz daha yavaş geçiş yapabilirsiniz.
Görev yöneticisinden dahi kapandı. Sonra kapattığı uygulamayı açtığımda yeniden hepsi açıldı. Sanki ikinci bir monitörüm varmış gibi oldu. Kısayolu bulsam şuan çok sevinirim.

Kısayolu öğrendim. CTRL+Win+D, tuşlarına bastığımda o kısayolu yapabildim. Yinede teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı