Windows Üzerinden MacOS Sierra Kurulum USB’si Nasıl Hazırlanır?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Temiz macOS kurulumu için gerekli olan kurulum USB’sini Windows işletim sistemi üzerinden de hazırlayabilirsiniz. Apple, geçtiğimiz aylarda tanıttığı Sierra ile OS X ailesinin adını macOS olarak değiştirdi ve en son işletim sistemi macOS Sierra’yı Mac kullanıcılarına sundu. Mac kullanıcıları App Store üzerinden ya da temiz kurulum için kurulum USB’si aracılığıyla en yeni Apple işletim sistemine […]

Windows Üzerinden MacOS Sierra Kurulum USB’si Nasıl Hazırlanır? Technopat

Daha fazlası...

Temiz macOS kurulumu için gerekli olan kurulum USB’sini Windows işletim sistemi üzerinden de hazırlayabilirsiniz. Apple, geçtiğimiz aylarda tanıttığı Sierra ile OS X ailesinin adını macOS olarak değiştirdi ve en son işletim sistemi macOS Sierra’yı Mac kullanıcılarına sundu. Mac kullanıcıları App Store üzerinden ya da temiz kurulum için kurulum USB’si aracılığıyla en yeni Apple işletim sistemine […]

Windows Üzerinden MacOS Sierra Kurulum USB’si Nasıl Hazırlanır? Technopat

Daha fazlası...
abi bende nvdıa geforce gt540m ekran kartı var fakat oyunları Intel ile açıyor ve kasıyor özellikle gta 5.eskiden grafik işlemciyle çalıştırabiliyordum ve oyun hiç kasmıyordu.fakat artk denetim masasında:nvdıa 3d ayarları entegre donanımıyla uyumlu değil'' ile karşılaşıyorum.yardım edersen çok sevinirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı