Windows' un Lite sürümleri

darknesss50

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Daha önce eski bilgisayarıma flash bellek ile kurulmayan XP sorunu hakkında konu açmıştım şimdide Windows 7 Ultimate Lite x32 düşünüyorum. Gündelik kullanım ve yiğenim için eski oyunlar (Mafia, GTA Vice City... vb.) İçin önerir misiniz?

USB bellek üzerinden Windows çalıştırmak çok da performanslı olmaz. Windows'un USB'den çalışan Lite sürümleri ancak normal işletim sisteminde bir sorun çıkarsa kurtarma amaçlı kullanılabilir. Yada söylediğiniz gibi gündelik işler için olabilir. Ama oyun kurup açmak (Live USB üzerinden) pek de iyi bir fikir değil.

Siz beni yanlış anlamışsınız ben bilgisayarı USB den Boot etmeyeceğim. Sadece internetten herhangi bir lite sürüm Windowsu USB ye yazıp bilgisayara kuracağım. Kurulumlu Lite sürümlerde var :)

Pardon, yukarıda USB ile kurulmayan XP sorunu kısmını okuyunca benim aklım Live Windows'a gitti :). Bilgisayarınızın özellikleri nedir? 32 bit Windows kurmak istediğiniz için sordum :).

Pardon, yukarıda USB ile kurulmayan XP sorunu kısmını okuyunca benim aklım Live Windows'a gitti :). Bilgisayarınızın özellikleri nedir? 32 bit Windows kurmak istediğiniz için sordum :).
Intel Pentium E2140 Dual 1.60 GHz, 1 GB RAM, 160 GB HDD, Nvidia GeForce 5 FX, MSI MS-7255 P4M900 Anakart. Sadece XP nin tam sürümünde rahat çalışıyor maalesef o da kurulmuyor.

Anladım. Windows 7 yerine 32-bit Windows 10 da kurabilirsiniz. Geçmişken güncel bir Windows'a geçin. Eğer Windows 7 lisansınız varsa 7 yükleyip sonra 10'a yükseltebilirsiniz. Windows 7 artık eskidi çünkü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı