Windows Update 0x80070643 hatası

Paul Walkers

Hectopat
Merhaba Windows Update güncelleme sırasında 0x80070643 hatasını veriyor. KB5001716 güncellemesinde hata alıyorum. USB'den format atmama rağmen hala aynı güncellemede hata alıyorum. Bu durum kronik sorun mu?

Ekran Görüntüsü (1).png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    137 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar bu sorun şu an Microsoft tarafından bilinen teknik bir sorun. Sizden kaynaklanan durum değil. Keza sisteminize de zarar vermiyor. En yakın zamanda çözeceklerini açıklamışlar. Microsoft'un forum sayfasında yetkili birinin açıklamasıydı bu. Endişe etmeyin.

arkadaşlar sorunu çözmeyi başardım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyu uygulayın düzeliyor

Arkadaşlar bu sorun şu an Microsoft tarafından bilinen teknik bir sorun. Sizden kaynaklanan durum değil. Keza sisteminize de zarar vermiyor. En yakın zamanda çözeceklerini açıklamışlar. Microsoft'un forum sayfasında yetkili birinin açıklamasıydı bu. Endişe etmeyin.

Vallahi Windows 11'e geçerek düzeldi diyebilirim bu durum.

Performans kaybı nedeniyle yeniden Windows 10'a geçmek durumunda kaldım. Şimdi de KB5034441 güncellemesinde bu hatayı alıyorum. Umarım 1 hafta sonra falan geçer bu durum.

Son düzenleme:
Orijinal aracı kullanarak ISO dosyası oluşturun.
Ve bu ISO Dosyasıyla format atın.
Hiçbir güncellemede sorun yaratmıyor.
Windows 10'u İndirin
Bununla alakası yok. bu hata çoğu Windows 10 kullanıcısı için geçerli bir şey. Ben de Windows'u sizin dediğiniz gibi kurmuş olmama rağmen bu hatayı aldım. Keza Microsoft da bir hata olduğunu açıkladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı