Çözüldü Windows Update "0x800f081f" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

samet 123

Hectopat
Ne yaptıysam çözemedim, nedir bunun çözümü?

1620194909173.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Fotoğrafa şimdi baktım,hocam 20H2'ye format ile geçiliyor diye biliyorum.
hocam windows 10 güncelleme yardımcısını deniyorum şuan eğer o da olmazsa öyle denerim teşekkürler.
Arkadaşlar windows 10 güncelleme yardımcısıyla geçilebiliyor yaptım sonunda oldu.
Hocam komut istemini yönetici olarak çalıştırdıktan sonra bu komutu girin. Bu bileşen deposunu onaracaktır. Eğer bu işe yaramazsa sizinle başka bir yönteme başvuracağız.
  • dism /online /cleanup-image /restorehealth

Hocam komut istemini yönetici olarak çalıştırdıktan sonra bu komutu girin. Bu bileşen deposunu onaracaktır. Eğer bu işe yaramazsa sizinle başka bir yönteme başvuracağız.
  • dism /online /cleanup-image /restorehealth
yaptım olmadı hocam daha önce de yapmıştım yine olmamıştı format attım yine olmadı bir kaç tane daha denemiştim yine olmamıştı bildiğiniz başka çözüm varsa yazarsanız sevinirim.

yaptım olmadı hocam daha önce de yapmıştım yine olmamıştı format attım yine olmadı bir kaç tane daha denemiştim yine olmamıştı bildiğiniz başka çözüm varsa yazarsanız sevinirim.
Hocam Microsoft forumlarında bir çözüm buldum galiba. Siteye girdikten sonra biraz aşağıya inin yeşil kısımda çözüm için adımlar yazılmış. Emek hırsızlığı olmasın kopyala yapıştır yapmadım. Muhtemelen bu sorunu çözmeli. Bir deneyin olmazsa.

Hocam Microsoft forumlarında bir çözüm buldum galiba. Siteye girdikten sonra biraz aşağıya inin yeşil kısımda çözüm için adımlar yazılmış. Emek hırsızlığı olmasın kopyala yapıştır yapmadım. Muhtemelen bu sorunu çözmeli. Bir deneyin olmazsa.
hocam bunu da denemiştim olmamıştı şuan windows10 güncelleme yardımcısını indirdim ordan deniyorum umarım sorun çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı