Windows Update 0x800f0900 hatası

Fahri0

Kilopat
Daha fazla  
2020-X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 2004 06 toplu güncelleştirmesi (KB4557957) yeni gelen güncelleştirmeyi yapamıyorum. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
O hata kodunu web e yaz 1000 tane sonuç çıkar
Yani orada demişki bu kodla web de arama yap sen direk buraya yazmışsın.

Yazdım bir kaçını denedim sorunum çözülmedi buraya başvurmak istedim, buradaki insanlar daha iyi anlatır internette bulduğum sonuçlardan diye düşünüyorum

Hizmetlere gir Windows Update'yi bul sağ tık yap özellikler de karşına küçük bir sayfa çıkacak orada seçenekler olucak sende devre dişi yazacak onu otomatik yap ve uygula de o sayfayı kapat Windows Update'e tekrar sağ tık yap hizmeti başlat de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video da denileni yapın

Şunu deneyebilir miyiz: Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik>Sorun Gider>Ek sorun gidericiler'e tıklayın. "Çalışır duruma getir"in altında Windows Update'e tıklayıp sorun gidericiyi başlatın. İşlem tamamlanınca bilgisayarı başlatın sonra tekrar deneyin güncelleştirmeyi.

Şunu deneyebilir miyiz: Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik>Sorun Gider>Ek sorun gidericiler'e tıklayın. "Çalışır duruma getir"in altında Windows Update'e tıklayıp sorun gidericiyi başlatın. İşlem tamamlanınca bilgisayarı başlatın sonra tekrar deneyin güncelleştirmeyi.
olabilir

Videoda gösterilen her şeyi denedim sorunum düzelmedi. @BlackBurn önerdiğini denerken ise böyle bir sorun ile karşılaştım

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 65
Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve açılan pencereye SFC/SCANNOW yazıp ENTER tuşuna basınız. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol ediniz.

Sorunun devam etmesi durumunda, Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve açılan pencereye aşağıdaki komutları sırasıyla girerek ENTER tuşuna basınız.

Kod:
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Sorun giderilmez ise, yeni bir Windows kullanıcı hesabı oluşturarak test ediniz.

Alıntı: Bir Sorun Sorun Gidericinin Başlamasını Önlüyor Veya Engelliyor

Geri
Yukarı