Çözüldü Windows Update "Cihazınız için önemli güvenlik ve kalite düzeltmeleri eksik." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

462422

Picopat
Merhaba, Windows'u biraz önce kurdum Windows Update birkaç güncelleme indirdi o zamandan beri bu yazı var ve ekran resimdeki gibi kaldı.
Ekran Görüntüsü (1).png

Çözüm
OEM orijinal SL lisans var ama Windows 11'den temiz kurulumla Windows 10'a geçmiştim, ondan sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Bekleyin bakalım bir saat o sıra içerisinde ekranda hangi güncellemeleri indirdiği çıkması lazım. İnternet bağlantısın da sorun var mı ona da bakın hızınız vs. Güncellemeleri Microsoft sunucuları üzerinden indirir çünkü sunucuya bağlanmasını engelleyen bir etken var mı ona da bakın.
Bekleyin bakalım bir saat o sıra içerisinde ekranda hangi güncellemeleri indirdiği çıkması lazım. İnternet bağlantısın da sorun var mı ona da bakın hızınız vs. Güncellemeleri Microsoft sunucuları üzerinden indirir çünkü sunucuya bağlanmasını engelleyen bir etken var mı ona da bakın.
11746001742.png

Sunucularla ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Bu sürede de o resimdeki noktalar kayıp duruyor yani indirme yok.

Demin animasyon durdu. "güncelleştirmeleri denetle"ye tıkladım ve birkaç güncelleme inmeye başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı