Windows Update Driver'lar yüklenmemesine rağmen güncelsiniz diyor

Ard4x2

Decapat
Merhaba arkadaşlar. PC'yi sıfırladım. Evet. Driver'ları yüklemiyor ve habire güncelsiniz diyor. Taramadan. Ne yapayım?

Sürücüleri kendiniz yükleyin. Hangi donanımlar tanınmamış? Öncelikle chipset ve ekran kartını yükleyin. Yine de sürücüsü yüklenmemiş bir donanımınız kalırsa, donanım kimliğini internette aratarak uygun sürücüyü yükleyin yada donanım kimliğini burada paylaşın.​

Teşekkürler. Zaten öyle yapıyordum da üşendim. Bu Windows 10 sürümü bir de modlu zaten. O yüzden. Ama aşırı hızlı :)

Son düzenleme:
Intel driverdan kastınız nedir? Intel Chipset te olsa, grafik kartı da olsa yüklemeniz gerekir. Dahili Intel grafik için Windows Update kendisi yüklemiştir ancak güncel olacağını sanmıyorum. Laptop kullanıyorsanız önce Intel grafik sürücülerini yükleyin sonra Nvidia sürücülerini.​
Bu arada, Chipset ve grafik kartlarınız için anakartınızın yada dizüstü bilgisayarınızın sitesinden değil, Intel ve Nvidia'nın sitesinden sürücü indirin.​
Intel için yada diğer donanımlar için forumda paylaşılan güncel sürücüler de mevcut;​

--
Bu Windows 10 sürümü bir de modlu zaten.
Sisteminiz Windows 10'u kaldırmıyorsa 8.1 kullanmayı deneyebilirsiniz. Kullandığınız işletim sistemine çok fazla güvenmeyin. Yapılandırmayı kendiniz yaptıysanız başka tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı