Windows Update eski GPU sürücüsü kurar mı?

Erenw05

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba aklıma takılan bir soruyu sormak istedim.
Pcye RX570 ekran kartımın sürücüsünü kurdum. Fakat Windows Update ile gelen güncellemeler eski bir sürümü indirip değiştirebilir mi bu sürücüyü? Windows Update aygıt sürücülerini de yüklüyor çünkü. Bir de ben ekran kartının sürücüsünü manuel olarak yükledim Windows'un kurduğu başka bir sürüm olabilir mi? 2'si karışabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

AliGurer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba aklıma takılan bir soruyu sormak istedim.
Pcye RX570 ekran kartımın sürücüsünü kurdum. Fakat Windows Update ile gelen güncellemeler eski bir sürümü indirip değiştirebilir mi bu sürücüyü? Windows Update aygıt sürücülerini de yüklüyor çünkü. Bir de ben ekran kartının sürücüsünü manuel olarak yükledim Windows'un kurduğu başka bir sürüm olabilir mi? 2'si karışabilir mi?
Bilgisayarınızı yeni kurduğunuzda windows update genelde eski bir sürümü kuracaktır. Fakat siz manuel olarak güncel sürümü kurduysanız herhangi bir karışma vb gibi bir sıkıntı olmaz.

KS
Erenw05

Erenw05

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarınızı yeni kurduğunuzda windows update genelde eski bir sürümü kuracaktır. Fakat siz manuel olarak güncel sürümü kurduysanız herhangi bir karışma vb gibi bir sıkıntı olmaz.
Windows Update her zaman ve her sürücüde eski sürüm mü kurar?

En iyi cevaplar
1
Her zaman eski sürüm kurmaz. Eğer bir kere eski sürüm kurar ve sonra siz en güncel sürümü manuel olarak kurar iseniz zaten ekran kartı sürücünüz güncellendikçe Windows Update'de günceller.

Yeni konular

Yukarı