Windows Update güncelleme yapmıyor

SLAYER15

Hectopat
2 şey soracağım.
1-Windows Update Windows 10 version 1809 04 toplu güncelleştirmesini yapmıyor hata 0x800f0982.normalde yapıyordu bilgisayara format atıldı formattan önce Windows 10 1909 güncelleştirmesini yapmıştım şimdi formattan sonra 1809 sürümünü yükleyemiyorum başka konular var biliyorum onlar işime yaramadı sorunumu çözmedi güncelleme %73'e geliyor ve hata veriyor ve büyük ihtimal bu güncelleştirme yüzünden olanları 2'ye yazıyorum.
2-Windows Defender açık gözüküyor ama aslında açık değil ekran kartımın Driver'ını kurarken Driver hata veriyor hatanın nedenlerine baktım Windows'un kritik güncelleştirmelerinin yüklü olmaması olabilir diyor ve yükleyemiyorum Microsoft Store'dan indirdiğim uygulamalar ve Xbox Game bar gibi Windows'la Microsoft Store'dan yüklenen çoğu uygulamayı açarken Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir diyor yeni yüklediğim uygulamalarda da veriyor dosya eksikliği değil aşağıya fotoğrafları koydum dediğim gibi hepsi formattan sonra oldu ve bazı ayarlarda bazı ayarlar gizlidir ve organizasyonunuz tarafından yönetilir hatası veriyor bu hataları nasıl düzeltebilirim Windows Update'i düzeltince birkaç hata düzelir diye düşünüyorum ve Xbox Game bar FPS göstergesi yok güncel değil büyük ihtimalle Windows güncelletin lütfen. Çözmeye çalışan herkese teşekkürler.

unknown (2).png

unknown (3).png

unknown.png

unknown (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows update için Windows 10 Update Asistan indirerek, güncellemeni oradan yapmayı dene.
Driver sorunu için bu attığım linke bak istersen. Yapabilirim diyorsan dene. Umarım düzelir. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal
Teşekkürler windows 10 update assistant ı deniyorum driver sorunu da büyük ihtimal düzelir güncelleştirme olursa olmaz ise ddu yu biliyorum amd cleanup ta var olmassa deneyeceğim çok teşekkürler
Windows update için Windows 10 Update Asistan indirerek, güncellemeni oradan yapmayı dene.
Driver sorunu için bu attığım linke bak istersen. Yapabilirim diyorsan dene. Umarım düzelir. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal
valla hiç aklıma gelmedi windows 10 update assistant çok çok teşekkürler windows güncellendi dediğim gibi artık virüs taraması yapabiliyorum driver indirmeyi tekrar deneyceğim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı