Windows Update güncellemesi %5'te kalıyor

AnimeKiye

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir tane güncelleme indireceğim %5 sonra gitmiyor ve her seferinde oluyor.
Ne yapmalıyım? Ayarlardan sıfırlamak çözüm mü?

Benim de bir ara %7 'ye kadar gelip sonra güncelleme yüklemeyi geri alıyordu. Ne yaptıysam çözemedim sonra format attım

Benim de bir ara %7'ye kadar gelip sonra güncelleme yüklemeyi geri alıyordu. Ne yaptıysam çözemedim sonra format attım.

Bencede oluyor artık nasıl güncelleme yapacağımı şaşırdım.

@408157 yardım eder misin?

Benim de bir ara %7'ye kadar gelip sonra güncelleme yüklemeyi geri alıyordu. Ne yaptıysam çözemedim sonra format attım.

Ne zaman formatlamıstiniz.

Son düzenleme:

Yeterli disk alaninizin oldugun da emin olun.

Manuel olarak indirince düzelir mi Windows Update?

Erteleyip tekrar açınca eski bir güncellemeyi tekrar indiriyor.

Erteleyip bilgisayarı yeniden baslatım ve ekran güncellemer yapiliyor bilgisayarınızı kapatmayıniz yaziyor.

Denedim her seyi ama olmadi ne yapabilirm baska. CMD komutlarini yazdim olmadi. Software distribution klasorunun iceririsini temizledim olmadi baska ne yapmaliyim. Ayarlardan sifirlamak cozum mu?

Son düzenleme:

Erteleyip bilgisayarı yeniden baslatım ve ekran güncellemer yapiliyor bilgisayarınızı kapatmayıniz yaziyor.

Denedim her seyi ama olmadi ne yapabilirm baska. CMD komutlarini yazdim olmadi. Software distribution klasorunun iceririsini temizledim olmadi baska ne yapmaliyim. Ayarlardan sifirlamak cozum mu?
Format at.

Yeni konular

Geri
Yukarı