Windows Update güncelleştirme yapmıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri
Bu sorun bayağıdır var, yaklaşık 3 hafta oldu. Pek dikkate almadım ama kafamı kurcalamaya başladı. Sistem güncelleme yaparken bana sürekli güncelleştirmenin başarısız olduğuna dair bildirim atıyor. Windows Update ekranına girdiğimde güncelleştirme başarısız oldu ibaresi ile karşılaşıyorum. Lütfen bana temiz kurulum yap demeyin arkadaşlar. Yakın zamanda format attım zaten. Bazı bilgilerim var çözümlerinizi bekliyorum. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Sorunu çözmekte izlediğim adımlar ise şunlar:
Sfc /Scannow kodunu CMD'ye yazıp denedim ancak Windows resource protection could not start the repair service hatasını aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun bayağıdır var, yaklaşık 3 hafta oldu. Pek dikkate almadım ama kafamı kurcalamaya başladı. Sistem güncelleme yaparken bana sürekli güncelleştirmenin başarısız olduğuna dair bildirim atıyor. Windows Update ekranına girdiğimde güncelleştirme başarısız oldu ibaresi ile karşılaşıyorum. Lütfen bana temiz kurulum yap demeyin arkadaşlar. Yakın zamanda format attım zaten. Bazı bilgilerim var çözümlerinizi bekliyorum. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Sorunu çözmekte izlediğim adımlar ise şunlar:
Sfc /Scannow kodunu CMD'ye yazıp denedim ancak Windows resource protection could not start the repair service hatasını aldım.
Acaba Windows 8 mi kullanıyorsunuz?

Yanılıyorsam düzeltin lütfen, hata verdiğinde beraberinde bir hata kodu da yazması lazım ekranda o kodu aratmayı denediniz mi acaba ?

Yanılıyorsam düzeltin lütfen, hata verdiğinde beraberinde bir hata kodu da yazması lazım ekranda o kodu aratmayı denediniz mi acaba?

(0x8000FFff) hatasını aldım, Google da arattım fakat farklı sorunlarda da bu hata veriliyor. Hiçbir şey anlamadım.
Çalıştır kısmına services.msc yazın altlardan Windows Update'i bulun yeniden başlata tıklayın.

Denedim ancak olmadı.

(0x8000FFff) hatasını aldım, Google da arattım fakat farklı sorunlarda da bu hata veriliyor. Hiçbir şey anlamadım.

Denedim ancak olmadı.
Alakasız gelebilir ama sistem saatiniz doğru mu acaba ? Kontrol etmek için sağ alttan tarih kısmına sağ click atıp tarih/saat ayarla seçeneğini seçtikten sonra gelen ekran da aşağı kısımlarda eşitle şeklinde bir seçenek olması lazım onu dener misiniz ?

Alakasız gelebilir ama sistem saatiniz doğru mu acaba? Kontrol etmek için sağ alttan tarih kısmına sağ Click atıp tarih/saat ayarla seçeneğini seçtikten sonra gelen ekran da aşağı kısımlarda eşitle şeklinde bir seçenek olması lazım onu dener misiniz?

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim ancak bu da bir çözüm olmadı :D
Up.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı