Windows Update halihazırda indirilmiş güncelleme dosyaları nasıl silinir?

clouddd

Hectopat
Arkadaşlar ben Windows Update yapmak istemiyorum. Şu anki Windows'tan memnunum. Lakin şöyle bir sorunum var. Önceden indirilmiş ama devam ettirilmemiş bir Update dosyam var. Onu silmek ve Update etmek istemiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 1607017015670.png
    1607017015670.png
    10,9 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un eski sürümleri yoktur çünkü Windows eskinin üstüne yenisi koyularak güncellenir.
Eğer temiz başlangıç yaptıysanız oldwindows adında bir dosya vardır onu silebilirsiniz

Denetim masası > Program kaldır > Açılan pencerenin solunda; "Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle"
burda bir sürü var hangisini silmem gerek ?
Windows'un eski sürümleri yoktur çünkü Windows eskinin üstüne yenisi koyularak güncellenir.
Eğer temiz başlangıç yaptıysanız oldwindows adında bir dosya vardır onu silebilirsiniz
hayır ben güncelleme yapmaya başladım ama bıraktım yapmak istemedim 20 gb dosyada kaldı öyle nasıl sileceğim diye sormuştum

burda bir sürü var hangisini silmem gerek ?
En sonuncuyu sileceksin ama senin sorunu ben yanlış anlamışım zaten.
Yarıda bıraktığın güncelleştirmeyi geri çekmeyi denemedim hiç...😕
Güncelleştirmeyi geri çekmek diye bir şey yani iptal etmek diye bir şey yoksa (şuan hatırlamıyorum) güncellemeyi tamamlayıp sonra anlattığım şekilde silmeyi deneyebilirsin. 🤔

En sonuncuyu sileceksin ama senin sorunu ben yanlış anlamışım zaten.
Yarıda bıraktığın güncelleştirmeyi geri çekmeyi denemedim hiç...😕
Güncelleştirmeyi geri çekmek diye bir şey yani iptal etmek diye bir şey yoksa (şu an hatırlamıyorum) güncellemeyi tamamlayıp sonra anlattığım şekilde silmeyi deneyebilirsin. 🤔

1607018090210.png

Bunu silmek istiyorum kaldı böyle.

Geri
Yukarı