Windows Update indir butonu çalışmıyor

esharx

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
İşlemci
i3 370m
Windows Update gelen güncelleme için indir butonuna basıyorum. Ancak buton çalışmıyormuşçasına hiçbir tepki vermiyor. Intel grafik kartı için Windows Update'den sürücüler otomatik iniyordu normalde. Ben birkaç kere sürücü kaldırma yapınca şimdi gelen güncelleme için indir diye buton çıkıyor ancak basınca yüklemiyor. Yardımcı olabilirseniz müteşekkir olurum. İnternette eski sürücüler var hep ve oyun kasıyor.

Windows 10.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-18 211921.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-18 211921.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update gelen güncelleme için indir butonuna basıyorum. Ancak buton çalışmıyormuşçasına hiçbir tepki vermiyor. Intel grafik kartı için Windows Update'den sürücüler otomatik iniyordu normalde. Ben birkaç kere sürücü kaldırma yapınca şimdi gelen güncelleme için indir diye buton çıkıyor ancak basınca yüklemiyor. Yardımcı olabilirseniz müteşekkir olurum. İnternette eski sürücüler var hep ve oyun kasıyor.

Windows 10.
Aşağıdan güncelleştirmeleri 7 günlüğüne duraklat'ı seçin.
Akabinde yukarıdan güncelliştirmeleri kontrol et'i manuel olarak başlatın.
Bunlardan sonra sorun çözülmedi ise tekrar burada belirtin. Yapılacak ilk işlemler bunlar.

Yukarıdaki işlemlerle düzeldiyse ne mutlu. Düzelmemesi halinde aşağıdaki videoda çözüm yolları anlatılmaktadır. Muhtemelen geçmiş güncelleme dosyalarının temizlenmesi gerekiyordur. Sorununuzun düzelmesi halinde hangi işlemlerden sonra düzeldiğini belirtirseniz herkese faydası olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Aşağıdan güncelleştirmeleri 7 günlüğüne Duraklat'ı seçin.
Akabinde yukarıdan güncelliştirmeleri kontrol Et'i manuel olarak başlatın.
Bunlardan sonra sorun çözülmedi ise tekrar burada belirtin. Yapılacak ilk işlemler bunlar.

Yukarıdaki işlemlerle düzeldiyse ne mutlu. Düzelmemesi halinde aşağıdaki videoda çözüm yolları anlatılmaktadır. Muhtemelen geçmiş güncelleme dosyalarının temizlenmesi gerekiyordur. Sorununuzun düzelmesi halinde hangi işlemlerden sonra düzeldiğini belirtirseniz herkese faydası olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne yazık ki güncelleme klasörünü temizlememe rağmen sorunum düzelmedi. :(

Ne yazık ki güncelleme klasörünü temizlememe rağmen sorunum düzelmedi. :(

Her ne kadar sormamış iseniz de gidişat biraz öyle göründüğünden ve önemli olduğundan :

Fomat atın demiyorum ama,
Çözüm bulunamaz ve format atmaya karar verirseniz kurulum esnasında ethernet kablosu kullanın ve tüm güncellemeler tamamlanmadan hiçbir driver kurmayın. Her gerektiğinde pc yi yeniden başlatın ve 5 dakika kadar bekledikten sonra elle güncelleme kontrolü yapın. Acele etmeyin. :)

İyi geceler....

Her ne kadar sormamış iseniz de gidişat biraz öyle göründüğünden ve önemli olduğundan:

Fomat atın demiyorum ama,
Çözüm bulunamaz ve format atmaya karar verirseniz kurulum esnasında Ethernet kablosu kullanın ve tüm güncellemeler tamamlanmadan hiçbir driver kurmayın. Her gerektiğinde PC'yi yeniden başlatın ve 5 dakika kadar bekledikten sonra elle güncelleme kontrolü yapın. Acele etmeyin. :)

İyi geceler...

Teşekkür ederim. Format atacağım ancak dediğiniz şekilde olmayacak sanırım çünkü Update AMD grafik kartımın eski sürücüsünü yüklüyor ve o yüklemeden evvel güncel olanı USB'den atıp kuracağım. Ardından interneti aktif edip diğer güncellemeleri almayı düşünüyorum. :)

Geri
Yukarı