Windows Update Kapatmak?

SnavS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Windows 7 ultimate 64 bit kullanıyorum kopya. Yani winloader ile crackledim. Şimdi ben ne olur ne olmaz diye denetim masası sistem ve güvenlik'den windows updateyi kapattım. Şuan msconfig'dede windows update var ve çalışır durumda. Bunu kapatsam bir sorun olur mu arkadaşlar? Çünkü zaten windows updateyi kapatmış bulunuyorum. Konu ile alakalı resim burada; Gördüğünüz gibi çalışır durumda. Onu kapatsam veya el ile çalıştır seçeneğini seçsem bir problem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben update yapmaya çalışıyorum sen kapatmaya.

Eğer kapatırsan bilgisayarına virüsler gelir ve bazıları hiç düzeltilmeyecek hatalar yapabilir.

Kopya Windows'u ortaya çıkaran bir kaç güncelleme var onları öğrenip diğer güncelleştirmeleri yükleyebilirsiniz. Ayrıca yakalansanız bile sistem geri yükleme ile güncelleştirmeyi geri alıp kurtarabilirsiniz. Madem kopya kullanıyorsunuz Windows 8.1'e geçin tertemiz olsun.

Evet arkadaşlar benim windows updateyi kapatmak istememdeki amaç crackli windows sürümümün açığa çıkmaması idi. Şu yorumlardan sonra kapatmamaya karar verdim arkadaşlar. Bu arada windows kurmama nedenim arkadaşım bir elektrik kesintisinde bile windows çöküyor, baştan format atmak zorunda kalıyorsun dedi. Burada da bir kaç kere bilgisayarım açıkken elektrik gitti, o yüzden windows 8.1'e güvenemiyorum. Yoksa bir dakika durmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın zırvalamış. Elektrik kesintisinden işletim sistemi çökmez. Çökse bile format atmadan kurtaramayacak kadar bilgisiz demek ki.

arkadaşlar enim bir sorum olcak benim pc de de update kapalı ve benim pcde gözle görülebilecek performans düşüklüğü var nedeni bu mu yada çok fazla crackli oyun indiriyorum yardımcı olursanız sevinirim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı