Windows Update uzun süredir güncelleştirmeleri denetliyor

gökmeNN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı ve Grafik Tasarım
Merhaba. Bilgisayara format attım. Format sonrası herkeste ilk update olarak yüklü bir güncelleştirme olur. Onu yaptım hemen denetledi buldu. Ondan sonrasında güncelleştirmeyi denetle yaptım çünkü daha çok güncelleme var ama 2.5 saattir güncelleme denetleniyor da kaldı. sorun var mı yoksa daha bekleyeyim mi?

Merhaba. Bilgisayara format attım. Format sonrası herkeste ilk update olarak yüklü bir güncelleştirme olur. Onu yaptım hemen denetledi buldu. Ondan sonrasında güncelleştirmeyi denetle yaptım çünkü daha çok güncelleme var ama 2.5 saattir güncelleme denetleniyor da kaldı. sorun var mı yoksa daha bekleyeyim mi?
Hangi işletim sistemini kullanıyorsun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Detayı detayına uyguladım fakat hala sorun devam ediyor. Bir türlü denetleyemedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Az önce güncelleştirmeler geldi. Çok teşekkür ederim hocam yardımın için. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Agustos 2015'te bu ve buna benzer binlerce cozum denedikten sonra gonul rahatligitla Windows 10'a gectim ve o gunden beridir boyle bir sacmalikla ugrasmadim, tavsiye ederim 8.1'de israrci degilsen [emoji846]

Detayı detayına uyguladım fakat hala sorun devam ediyor. Bir türlü denetleyemedi.

Az önce güncelleştirmeler geldi. Çok teşekkür ederim hocam yardımın için. İyi forumlar.

Nasıl çözdün söyleyebilir misiniz? Çünkü üstteki video bu video gizlidir hatası veriyor. Ne olur cevap verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı