Windows Update - kuruluşunuz tarafından yönetilir uyarısı

• Konuyu başlatan lanje
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 591

lanje

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar,

Dün farenin kablosu kısa devre yaptı. Ben de reset attıktan sonra, Windows onarılıyor yazısı sonrasında onar kapat vs. diye seçenekler çıktı. Ben de kapattım, geri açtıktan sonra Windows'ta böyle bir uyarı veriyor.

Not: Windows crackli değil. Orijinal olarak ürün anahtarı vs. girdim.

Screenshot_1.png

Görüntü atar mısınız?

Görüntü bu şekilde. İnternette baktım ama bir çare bulamadım duruma.

Son düzenleme:
Sanırım başka birisi ya da siz Windows güncelleme atmasın diye manuel olarak kapatmışsınız. Çözümü ise aramaya gpedit.msc yazıp açın. Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri > Windows Update'e girin. Orada Windows Update'i yapılandır olacak onu yapılandırılmadı şekline çevirip bilgisayarı yeniden başlatırsanız sorununuz çözülecektir.

Sanırım başka birisi ya da siz Windows güncelleme atmasın diye manuel olarak kapatmışsınız. Çözümü ise aramaya gpedit.msc yazıp açın. Yönetim şablonları > Windows bileşenleri > Windows Update'e girin. Orada Windows Update'i yapılandır olacak onu yapılandırılmadı şekline çevirip bilgisayarı yeniden başlatırsanız sorununuz çözülecektir.

Dediğiniz yer baktım tüm ayarlar yapılandırılmadı olarak işaretli.

Sanırım başka birisi ya da siz Windows güncelleme atmasın diye manuel olarak kapatmışsınız. Çözümü ise aramaya gpedit.msc yazıp açın. Yönetim Şablonları > Windows Bileşenleri > Windows Update'e girin. Orada Windows Update'i yapılandır olacak onu yapılandırılmadı şekline çevirip bilgisayarı yeniden başlatırsanız sorununuz çözülecektir.
Aynı sorun dün bende de başladı. Bir türlü çözemedim internette sorunu İngilizce arattığım zaman Restoro adlı bir programı öneriyorlardı. Hemen deneyip size haber vericem. Bu arada aynı şekilde bende yapılandırılamadı olarak işaretli.

En olmadı temiz bir format atıp deneyeceğim ben de. Bir sıkıntısı yok ama kafaya taktım bi kere :/

Böyle bir durum ile ben de karşılaşmıştım ancak Windows ürün anahtarımı girdiğimde o uyarı kalkmıştı.

Ürün anahtarını ben de girdim ancak değişen bir şey olmadı. Windows'u açarken onarma seçenekleri çıkmıştı bozulan Mouse'um yüzünden. Ondan sonra bu ibare belirmeye başladı. Tekrardan temiz bir format yolu gözüküyor anlaşılan :/

Geri
Yukarı