Windows 10 Update kısmında bu ayar kuruluşunuz tarafından yönetilir uyarısı

Çağrı Elagöz

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
Ryzen 7 5800H
Selam. Windows 10 kullanıyorum ve birkaç güncelleme eksik eminim. Mesela Cortana ve Microsoft Store yok ama güncellemeleri denetle deyince resimdeki gibi oluyor. Nasıl düzeltebilirim? Güncellemek istiyorum yoksa Forza 4 vs. açılmıyor.

Dosya Ekleri

• 1689761244409.png
    1689761244409.png
    55,1 KB · Görüntüleme: 28
https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/0x80070422-windows-update-hatası/89948a0d-699f-4a1d-bb2c-849d544a55be

Selam. Windows 10 kullanıyorum ve birkaç güncelleme eksik eminim. Mesela Cortana ve Microsoft Store yok ama güncellemeleri denetle deyince resimdeki gibi oluyor. Nasıl düzeltebilirim? Güncellemek istiyorum yoksa Forza 4 vs. açılmıyor.
Bu sürüm ve bu sistem orijinal windows değil. Orijinal windows sürümünü kurarsanız öyle yazılar olmayacaktır. update ayarlarıyla oynanmış iso hazırlanırken.
update ayarlarıyla oynandığı için öyle bir uyarı görüyorsunuz.

Bu sürüm ve bu sistem orijinal Windows değil. Orijinal Windows sürümünü kurarsanız öyle yazılar olmayacaktır. Update ayarlarıyla oynanmış ISO hazırlanırken.
Update ayarlarıyla oynandığı için öyle bir uyarı görüyorsunuz.

Bu versiyonu eski bilgisayarımda da kullanıyordum ama sorun olmuyordu aynı flastan attım hatta formatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı