Windows Update sırasında elektrikler gitti

rexolo

Hectopat
Arkadaşlar sürüm 1709'dan, sürüm 1803'e geçiyordum. İndirme bitti, yükleme başlanıyor dedi, yükleniyor dedi, yüzde 25 oldu elektrikler gitti, 7-8 saat gelmedi. Şimdi PC'yi açtım, yükleme bekleniyor dedi, başladı, yüzde 64'de kaldı. Kesin kalıntı dosya bıraktı ya da sürüm 1803'e geçince hatalar meydana gelecek. Resmen sinir oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değiştirilen her dosya tekrar benzersiz kodlarla eşleştirilir. Eksik veya yanlış bir dosya varsa sistem halleder. Yani bir sorun çıkmaz. Bazı yüzdelerde uzun süre bekleyebiliyor. Bekleyin, geçecektir.

Değiştirilen her dosya tekrar benzersiz kodlarla eşleştirilir. Eksik veya yanlış bir dosya varsa sistem halleder. Yani bir sorun çıkmaz. Bazı yüzdelerde uzun süre bekleyebiliyor. Bekleyin, geçecektir.

Merhaba, bu konuyu açtım, 5 dakika sonra yine gitti. Şimdi yine tekrardan başladı. Şuan yüzde 64'de. Hepten sinir oldum. Havalar bir düzelsin, temiz format atacağım. Yoksa içim rahat etmez. Yine gider gibi, hava çok yağışlı..
Merhaba, bu konuyu açtım, 5 dakika sonra yine gitti. Şimdi yine tekrardan başladı. Şuan yüzde 64'de. Hepten sinir oldum. Havalar bir düzelsin, temiz format atacağım. Yoksa içim rahat etmez. Yine gider gibi, hava çok yağışlı..

Hocam yine gitti :D Yine başlattım şimdi. Aradım şikayet ettim, dünden beri(Gece 11) 5-6 kere kesildi..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı