Çözüldü Windows Update sonrası 60 FPS üstünde ekran yırtılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cakmalogir

Decapat
Merhabalar öncelikle. 60Hz monitörümde rahatça 100 FPS'ler sıkıntısız görüyordum ancak sonra Windows Update vardı, onu yaptığımda bir anda 60 FPS'in üstüne çıktığında ekranda yırtılmalar olduğunu fark ettim. Çözümü biliyorum V-Sync açarak halledilebilir ancak benim sorunum Update yapmadan önce sorun olmuyordu. Geri getirme şansım olabilir mi acaba?

Çözüm
birden çok ypaıldı hepsini mi kaldırmalıyım?
Benzer bir durum yaşadığımdan biliyorum. Öncelikle windows update üzerinde kurtarma seçeneğinden yapabilirsiniz. Eğer olmuyorsa denetim masası -> programlar ve özellikler -> yüklü güncelleştirmeleri görüntüle kısmına girin. Muhtemelen 20h2 güncellemesini yüklediniz onu kaldırın. Ne olur ne olmaz önemli dosyalarınızı yedekleyin.
birden çok ypaıldı hepsini mi kaldırmalıyım?
Benzer bir durum yaşadığımdan biliyorum. Öncelikle windows update üzerinde kurtarma seçeneğinden yapabilirsiniz. Eğer olmuyorsa denetim masası -> programlar ve özellikler -> yüklü güncelleştirmeleri görüntüle kısmına girin. Muhtemelen 20h2 güncellemesini yüklediniz onu kaldırın. Ne olur ne olmaz önemli dosyalarınızı yedekleyin.

Çözüm
Teşekkür ederim işe yaradı.

Geri
Yukarı