Çözüldü Windows Update Windows 11 gereksinimleri karşılamadığını söylüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mstatari

Decapat
Merhaba. Windows 11'e geçiş için minimum sistem gereksinimleri verilmiş. Ben de eksik olan gereksinimleri tamamladım ama Windows'un önerdiği PC sistem durum denetimi programını indirdim ve paylaştığım görseldeki gibi her şey tamamlandı gözüküyor. Windows ayarlar, güncelleme ve denetim bölümüne girdiğimde görseldeki gibi gereksinimlerin karşılanmadığı yazıyor ama ben her şeyi tamamladım ve PC sistem durum denetimi programında da her şeyin tamamlandığı yazıyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• win 11.PNG
    win 11.PNG
    1.017,9 KB · Görüntüleme: 77
İlla Windows Update üzerinden yükseltme yapmanıza gerek yok. Yükseltme aracını indirerek de Windows 11'e geçiş yapabilirsiniz.
Download Windows 11

Windows Update olan ile farkı yok doğru mudur?
Birkaç gün bekle düzelebilir düzelmezse Microsoft Windows 11 Update programını indir onunla Update yap.

Senin dediğin Windows 11 Update Windows 11'i hemen indiriyor galiba yani Windows 11 yüklemesi bu doğru mu?

Merhaba. Windows 11'e geçiş için minimum sistem gereksinimleri verilmiş. Ben de eksik olan gereksinimleri tamamladım ama Windows'un önerdiği PC sistem durum denetimi programını indirdim ve paylaştığım görseldeki gibi her şey tamamlandı gözüküyor. Windows ayarlar, güncelleme ve denetim bölümüne girdiğimde görseldeki gibi gereksinimlerin karşılanmadığı yazıyor ama ben her şeyi tamamladım ve PC sistem durum denetimi programında da her şeyin tamamlandığı yazıyor. Ne yapmalıyım?
Yükleme yardımcısı ile kur. Update sen tpm yi açmadan önceki sonucu gösteriyor.

Sistem gereksinimleri karşıladıktan sonra PC sistem durumu denetimi programından her şey tamamsa Windows 11'i yükliyebilirsiniz demektir. Sistem gereksinimlerini karşıladığınız ve PC sistem durumu denetimi programında her şey uygun göründüğü halde Windows Uptade'te hala hata vermesi Windows ile ilgili bir hatadır yani Windows 11'i Windows Uptade'in güncelleme getirmesini beklemenize gerek yok. Aşağıdaki linkten direk yükleme yardımcısından indirebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili Microsoft'ta bir danışman bana yardım etti: https://answers.microsoft.com/tr-tr...inimleri/411f941f-04b6-43cc-87e2-defe746da5ec

Yeni konular

Geri
Yukarı