Windows Update yapılmıyor

TheAdems

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
HyperX Fury 3D 480GB
Ekran kartı
RX580 8gb 256 bit
Anakart
H310M S2V 2.0
İşlemci
Intel Core i5-9400f 2.90 Ghz
Merhaba, Windows Update yapmaya çalışırken %100 olduğunda güncelleme tamamlanamadı, yapılan değişiklikler geri alınıyor diyor.
Sistem özelliklerim;
16 GB RAM ( 8+8 )
8 GB ekran kartı (RX580)
Intel Core i5-4900F işlemci (2.90GHz)
H310M s2v 2.0 anakart.

MiniDump Dosyası

Merhaba, Windows Update yapmaya çalışırken %100 olduğunda güncelleme tamamlanamadı, yapılan değişiklikler geri alınıyor diyor.
Sistem özelliklerim;
16 GB RAM ( 8+8 )
8 GB ekran kartı (RX580)
Intel Core i5-4900F işlemci (2.90GHz)
H310M s2v 2.0 anakart.

MiniDump Dosyası
Ayarlara gidin orada sorun gideri bulun ve Windows update ile ilgili sorunlarla ilgili sorun çözücüyü çalıştırmayı deneyin.

Bu konuyu deneyebilirsiniz.

Bu konuyu deneyebilirsiniz.

SFC kısmında takıldım sfc/scannow CMD'ye yazdıktan sonra şu şekilde bir hata veriyor;
bu arada bilgisayarı 2 kere yeniden başlattım fakat halen aynı hatayı veriyor

[
1663094403270.png

SFC kısmında takıldım sfc/scannow CMD'ye yazdıktan sonra şu şekilde bir hata veriyor;
Bu arada bilgisayarı 2 kere yeniden başlattım fakat halen aynı hatayı veriyor.

[Eki Görüntüle 1516946

Bu hatayı verince ben 1 kere yeniden başlattıktan sonra düzelmişti. Bilgisayarı kapatıp açmayı deneyebilirsin. Olmuyorsa DISM komutlarını deneyebilirsin. SFC ve DISM komutlarından daha çok, konu içerisinde gösterdiğim hizmetleri açman daha iyi sonuç verir.

Bu hatayı verince ben 1 kere yeniden başlattıktan sonra düzelmişti. Bilgisayarı kapatıp açmayı deneyebilirsin. Olmuyorsa DISM komutlarını deneyebilirsin. SFC ve DISM komutlarından daha çok, konu içerisinde gösterdiğim hizmetleri açman daha iyi sonuç verir.

Sistem geri yükleme hariç her şeyi denedim fakat bir sonuç alamadım.

Güncel.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı