Windows Update Yükleniyor'da Kaldı

CMD'yi açıp "sfc/scannow" yapın muhtemelen dosyalara bir şekilde hasar vermişsiniz (almış). Windows bunları onarır. Ardından sağlıklı bir şekilde güncellemeleri denetleyebilirsiniz. (Kusura bakmayın uzaktan yardım zor)

Windows dosyalarına hasar verildiği nasıl anlaşılıyor peki hocam?
Daha sonrasında bu Update servisini durdurabildim. Bir sorun oluşmadı, sanırım biraz fazla sıklıkla durdurup başlatma sonucunda oldu bu sorun. Hatta Windows servis bölümünün bu sırada yanıt vermediğini bile hatırlıyorum.
Display sürücüsü inmesin diye o anlık panikle bu işlere kalkışmıştım.
İyi ki Windows daha sonrasında yeniden başlatınca düzeldi de girebildim.
Peki sistem kapatılıp daha sonrasında açıldığı vakit bu hizmetler vs. kendine gelir değil mi hocam?
@Enes3078 sizin bir bilginiz var mıdır acaba bu konuda?

Son düzenleme:
Windows dosyalarına hasar verildiği nasıl anlaşılıyor peki hocam?
Daha sonrasında bu Update servisini durdurabildim. Bir sorun oluşmadı, sanırım biraz fazla sıklıkla durdurup başlatma sonucunda oldu bu sorun. Hatta Windows servis bölümünün bu sırada yanıt vermediğini bile hatırlıyorum.
Display sürücüsü inmesin diye o anlık panikle bu işlere kalkışmıştım.
İyi ki Windows daha sonrasında yeniden başlatınca düzeldi de girebildim.
Peki sistem kapatılıp daha sonrasında açıldığı vakit bu hizmetler vs. kendine gelir değil mi hocam?
@Enes3078 sizin bir bilginiz var mıdır acaba bu konuda?
CMD'den dediğim komutu yazdıysanız zaten sizin başka yapmanız gereken bir şey yok otomatik onarmıştır. Size sadece bilgisayarı yeniden başlatmak düşer ve büyük ihtimal sorunununz düzelmiş.

CMD'den dediğim komutu yazdıysanız zaten sizin başka yapmanız gereken bir şey yok otomatik onarmıştır. Size sadece bilgisayarı yeniden başlatmak düşer ve büyük ihtimal sorunununz düzelmiş.

Ben o dediğim display güncellemesini gizledim hocam ve Update'leri indirip yeniden başlattım. Şu an sorun görünmüyor. Teşekkür ederim.
Ama bu seferde MSI Afterburner uygulamasındaki riva turner hata vermeye başladı.

Geri
Yukarı