Windows Update'de 22H2 güncellemesi yok

PXHGHOST

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dediğim gibi Windows Update üzerinde 22H2 geldiğinden beri bekliyorum ama gelmiyor internet sitesindeki yükleme yardımcısını kullanmayı biliyorum ama Windows Update'e neden gelmiyor? Yükleme yardımcısını kullanmayı pek istemiyorum mecbur kalırsam kullanırım tabii.

1664099339637.png

Her cihaza sırayla geliyor. Birkaç güne kalmaz size de gelir.

Yükleme yardımcısı ile formatsız yükseltiyorsun, ben öyşe yaptım yukarıda da nasıl yapıldığı var.

Yükleme yardımcısı ile formatsız yükseltiyorsun, ben öyşe yaptım yukarıda da nasıl yapıldığı var.

Yükleme yardımcısının nasıl çalıştığını biliyorum dediğim gibi zorunda kalırsam yükseltirim ben sadece Windows Update'ye neden gelmediğini öğrenmeye çalışıyorum.

Her cihaza sırayla geliyor. Birkaç güne kalmaz size de gelir.

Bende öyle biliyordum ama güncelleme çıkalı bayağı oldu çoğu kişiye gelmiş bana niye gelmedi diye merak ettim.

Yükleme yardımcısının nasıl çalıştığını biliyorum dediğim gibi zorunda kalırsam yükseltirim ben sadece Windows Update'ye neden gelmediğini öğrenmeye çalışıyorum.

Bende öyle biliyordum ama güncelleme çıkalı bayağı oldu çoğu kişiye gelmiş bana niye gelmedi diye merak ettim.
1 hafta oldu çıkalı sanırım. Size de gelecektir.

Eninde sonunda gelir hocam dert etmeyin. Sonuçta cihazınız Windows 11'e yetiyorsa birkaç güne 22H2 diye güncelleme görürsünüz.

Geri
Yukarı