Windows Update’den sonra sistem dosyaları zarar görür mü?

Dodo1903

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Star Destroyer
Merhabalar geçen hafta Windows'a bir güncelleme gelmiş ben de yaptım yaptıktans sonra bilgisayarı açınca system32/cmd.exe siyah pencere gelip gitti ne yazdığını bile göremedim. Ondan sonra bir şey olmadı bu sabaha kadar. Bu sabah yine aynı şey oldu. Ben de biraz araştırdım CMD’ye gidip SFC/SCANNOW komutunu girdim ve bir şeylerin onarıldığını yazdı. Yani demem o ki güncellemeden sonra sistem dosyaları zarar görebiliyor mu yoksa zararlo yazılım tarzı bir şey mi var bilgisayarımda? Şimdiden teşekkürler.
Not: Malwarebytes ile tarama yaptım temiz çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar geçen hafta Windows'a bir güncelleme gelmiş ben de yaptım yaptıktans sonra bilgisayarı açınca system32/cmd.exe siyah pencere gelip gitti ne yazdığını bile göremedim. Ondan sonra bir şey olmadı bu sabaha kadar. Bu sabah yine aynı şey oldu. Ben de biraz araştırdım CMD’ye gidip SFC/SCANNOW komutunu girdim ve bir şeylerin onarıldığını yazdı. Yani demem o ki güncellemeden sonra sistem dosyaları zarar görebiliyor mu yoksa zararlo yazılım tarzı bir şey mi var bilgisayarımda? Şimdiden teşekkürler.
Not: Malwarebytes ile tarama yaptım temiz çıktı.

Bildiğim kadarıyla bazen Update'ler hatalarla gelebiliyor. Onla alakalı olabilir.

Güncelleme indirirken PC kapanmış olabilir, net gitmiş olabilir. Eğer dosyaları onardıysa sistem temiz çalışıyorsa sıkıntı yok.
Teşekkür ederim.Temiz çalışıyor bir sıkıntı yok ama öyle çıkınca bi anda merak etmiştim.
Arkadaşlar sorun düzelmemiş :(.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı