Windows Update'i aktif olarak kullanıyor musunuz?

• Konuyu başlatan 563834
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 328
Güncelleme yapmamak için hiçbir sebebiniz yok. Yapmanız için ise oldukça sebep var. Güncellemeler nadiren bilgisayarı yavaşlatsa da, bu sorun çözülene kadar bir önceki sürüme dönmeniz mümkün. Fakat yine de zaten sisteminiz güncellemelerle yavaşlayacak bir sistem değil.

Güncelleme yapmamak için hiçbir sebebiniz yok. Yapmanız için ise oldukça sebep var. Güncellemeler nadiren bilgisayarı yavaşlatsa da, bu sorun çözülene kadar bir önceki sürüme dönmeniz mümkün. Fakat yine de zaten sisteminiz güncellemelerle yavaşlayacak bir sistem değil.
Tamam hocam bundan sonra yapacağım, teşekkür ederim..

Normalde ben kullanmıyorum yavaşlattığını düşünüyorum fakat dalgınlıkla açık kalmış ve güncellemiş, siz kullanıyor musunuz? Şu an içimden bir ses temiz kurulum yapmamı söylüyor.

Ben Windows Update'i aktif kullanıyorum ama her gün güncellemeleri denetlemiyorum, kendisine bırakıyorum. Sağ alt simge çubuğumda çıkıyorsa güncelleme yapıyorum. Yoksa ellemişyorum. En iyisi böyledir zaten.

Benim gibi yaparsanız yavaşlatma söz konusu bile olamaz. Eğer her gün güncellemeyi denetle deyip güncellerseniz yavaşlama gibi sıkıntılar olur.

Geri
Yukarı