Windows Update'ler yapılmıyor

• Konuyu başlatan QB04
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 298

QB04

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, görselde de görüldüğü gibi bu güncellemeleri yapamıyorum. Hatta Windows 11'i bile güncelleyemiyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (54).png
    Ekran Görüntüsü (54).png
    255,5 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba, görselde de görüldüğü gibi bu güncellemeleri yapamıyorum. Hatta Windows 11'i bile güncelleyemiyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Microsoft Store'dan Microsoft PC Manager uygulamasını indirip uygulama üzerinden güncelleştirmeleri yüklemeyi dener misiniz?

Microsoft Store'dan Microsoft PC Manager uygulamasını indirip uygulama üzerinden güncelleştirmeleri yüklemeyi dener misiniz?
tamamdır deniyeyim

Gene hata verdi.Şimdi ise bir daha denedim güncelleme yok dedi fakat windows update ayarları dediğim zaman aynı güncellemeler gözüküyor.

Son düzenleme:
Tamamdır deniyeyim

Gene hata verdi. Şimdi ise bir daha denedim güncelleme yok dedi fakat Windows Update ayarları dediğim zaman aynı güncellemeler gözüküyor.

Hocam şimdi fark ettim Windows sürümünüz bayağı eskiymiş en iyisi Windows 11'in sitesinden güncel ISO dosyasını indirip format atmanız olacaktır.

Hocam şimdi fark ettim Windows sürümünüz bayağı eskiymiş en iyisi Windows 11'in sitesinden güncel ISO dosyasını indirip format atmanız olacaktır.
Tamamdır teşekkür ederim format atarsam attıktan sonra sonuçları yazarım en son denediğimde başarısız olmuştu da😅

Bir süre sonra bilgisayar açılmıştı ve hiçbir şey silinmemişti

İlk kurulum aşaması bittiğinde yeniden başlatma süresi geliyor o süre geldiğinde flash belleği çıkarın ve kurulum işlemlerini gerçekleştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı