Windows USB'si UEFI gözükmüyor

kerem_34

Hectopat
Merhaba, Vatan Bilgisayar'dan Windows USB aldım. Freedos bir HP Omen 3QX82EA aldım. USB'yi taktım fakat UEFI başlığında görünmüyor. Legacy başlığında görünüyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, Vatan Bilgisayar'dan Windows USB aldım. Freedos bir HP Omen 3QX82EA aldım. USB'yi taktım fakat UEFI başlığında görünmüyor. Legacy başlığında görünüyor. Ne yapmalıyım?
Başka bir bilgisayardan Windows 10 indirin. Link: Windows 10'u Ä°ndirin
Daha sonra USB'yi takıp Rufus programı ile UEFI olarak yazdırın. Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha sonra kurulumda satın aldığınız ürün anahtarını girin. Bundan önce tekrar UEFI boot edin.
Başka bir bilgisayardan Windows 10 indirin. Link: Windows 10'u Ä°ndirin
Daha sonra USB'yi takıp Rufus programı ile UEFI olarak yazdırın. Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha sonra kurulumda satın aldığınız ürün anahtarını girin. Bundan önce tekrar UEFI boot edin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı