Windows uyarısı neden çıktı?

uhraniers

Decapat
Daha fazla  
Geçen haftalarda bir dosya indirmiştim. VirusTotal'de 4 gözüküyordu. Sonrasında sildim. ESET ve Kaspersky'la tam tarama yaptım, bir şey çıkmadı. Bu sabah Kaspersky lisansım bitti, Free'sini yükledim ama restart atmadım. PC'ye korumasızdı. 2-3 saat önce PC'yi açınca ESET'in periyodik taraması çıktı. Onu 1 gün ertledim. Sonra Discord'a ve Steam'e bağlanamadığımı gördüm. İnternetim de vardı aslında. Birden ekranıma 3-4 tane çarpılı Windows uyarısı çıktı. Bilgisayarı anında kapattım, okuyamadım uyarıları. Bir daha açtığımda 1-2 saniye sonra ekranda "erişim reddedildi" yazdı. Yine Windows uyarısı ile. Sonrasında format atmak için kapattım. Buna ne sebep olmuştur ve bu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky gibi güvenlik yazılımlarını kapatmaya çalışırken "erişim reddedildi" diye uyarı veriyor belki onla alakalı olabilir.

Görev yöneticisinde anormal bir durum var mı ?

Kaspersky gibi güvenlik yazılımlarını kapatmaya çalışırken "erişim reddedildi" diye uyarı veriyor belki onunla alakalı olabilir.

Görev yöneticisinde anormal bir durum var mı?

Sabah kapatmıştım bu olaylar olduğu an hemen bilgisayarımı kapattım flaşhı taktım ilginç bir şekilde format flaşhım da çalışmadı yarın baştan Rufus'u atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı