Windows Vista kullanan var mı?

SP1 hatalıydı evet ama SP2'de düzelttiler ama tutmadı. Windows 7'de hatasını düzeltti.
SP1 hatalı değildi hocam. Aksine SP1 ile adam olmuştu Vista. Lakin SP1 geliştirilirken Windows 7'de geliştirilmeye başlanmıştı. Microsoft aslında üç tane servis paketi planladı Vista için. Birincisi 2007'de çıkacaktı. İkincisi 2008'de çıkacaktı. Üçüncüsü ise 2009'da çıkacaktı. Tabii üçüncü servis paketi Windows 7 oldu. Yani Windows 7 aslında Vista SP3.

Kullanan vardır ama Windows 7 Vista'dan daha iyi ve daha az kaynak kullandığı için Win 7 daha çok kullanılıyor.
Mesela ben hala bundayım kullanan varmış yani az da olsa bir şey mutlaka kullanılır.

1611246723541.png

Kardeşimin bilgisayarında halihazırda Vista Home Premium kurulu. (Orijinal lisans anahtarlı.) Not: 3. ve en eski bilgisayarında.
Kardeşimin bilgisayarında halihazırda Vista Home Premium kurulu. (Orijinal lisans anahtarlı.) Not: 3. ve en eski bilgisayarında.
Ama deli gibi mavi ekran veriyor. Ağlatıyor resmen beni. Bir şekilde Windows 7 Home Basic kurabilirsem şanslı sayacağım kendimi. Bir de annemin okuldaki bilgisayarında Vista kurulu. Babam Windows 10 Pro, ben Windows 10 Home, kardeşim Vista ve Windows 8.1 Pro annem ise Vista Business kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı