Windows Vista kurulum hatası

Yer
Full Bridge Rectifier
Bilgisayarım eski bir bilgisayar ve üzerinde Windows Vista Home Premium lisans anahtarı var. İleride Windows 7 satın alınca yükselteceğim fakat şimdilik Vista kurmak istiyorum. İnternetten Windows Vista Home Premium Türkçe 64 Bit ISO sunu indirdim ve Rufus ta USB belleğe MBR olarak yazdırdım. Bilgisayarım Toshiba Satellite A200-1BP 64 Bit destekliyor bu arada. RAM im ise 3GB fakat ileride 4GB a yükseltme yapacağım. Ama resimdeki hatayı alıyorum, bu hata neden kaynaklanır?

Dosya Ekleri

• 20200925_195116.jpg
    20200925_195116.jpg
    116 KB · Görüntüleme: 284
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün İSO dosyasını Virtualbox sanal makinesinde test ettim kurulumu takılmadan yapıyor fakat bilgisayarda yapmıyor. Yardımınıza ihtiyacım var.
Söylemeyi unutmuşum bende bir tane disk iki tane bilgisayar var diski ikiye böldükten sonra dual boot yapıp Windows 7 kurmuştum sonra Windows 7 kurduğum bölümü biçimlendirmiştim ama şu an bölümde Windows 7 olmamasına rağmen açılışta kurulu olan Windows 10 ve kurulu olmayan Windows 7 seçme yeri geliyor. Bununla alakalı olabilir mi?
Sorunum halen düzelmedi. @Recep Baltaş hocam siz yardımcı olabilirsiniz belki.

Son düzenleme:
Bilgisayarım eski bir bilgisayar ve üzerinde Windows Vista Home Premium lisans anahtarı var. İleride Windows 7 satın alınca yükselteceğim fakat şimdilik Vista kurmak istiyorum. İnternetten Windows Vista Home Premium Türkçe 64 Bit ISO sunu indirdim ve Rufus'ta USB belleğe MBR olarak yazdırdım. Bilgisayarım Toshiba Satellite A200-1BP 64 Bit destekliyor bu arada. RAM'im ise 3GB fakat ileride 4 GB'a yükseltme yapacağım. Ama resimdeki hatayı alıyorum, bu hata neden kaynaklanır?

Ynı bilgisayar kamerasından tanıdım aynı sorun bende de var Dual Boot yapacam olmuyor.
Hocam bende aynı bilgisayar var aynı hatayı veriyordu farklı bir USB deneyin olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı