Windows Vista Kurulumu

Güncelleme almayan bir Steam'in iyi olmayacağını düşünüyorum.

Yaş kaç?
O zaman bunu kursun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: Güvenlidir. Test edip çekmişler.
Güncelleme almayan bir Steam'in iyi olmayacağını düşünüyorum.

Yaş kaç?
Yaşım gizli.

Vista UEFI kursun, SP2'yi bilmediğiniz için kötü diyorsunuz.
SP2'yi kullandım ve biliyorum. Stabil olması iyi olduğu anlamına gelmez. Daha doğru düzgün uygulama desteği bile yok. Extended Kernel diye sistemime değişik dosyalar atıp güvenlik sorunu oluşturmak yerine mis gibi 8.1 kullanırım, keyfime bakarım. Windows kullanmayacaksam da düzgün bir Linux dağıtımı kurarım, sorunsuz kullanırım.

UEFI meselesine gelirsek, Vista ve 7'de UEFI kullanmanın 2 TB üzeri diskleri işleyebilmek dışında hiçbir artısı yok.

Kaldı ki, arkadaşın sistemi Windows Vista kullanacak kadar yetersiz değil. 5. nesil işlemciler eski sayılmaz.

Gerçi kime anlatıyoruz ki... Siz yine "Extended kernel" diyerek Vista'yı savunmaya devam edeceksiniz ve Vista önermeyip gerekçelerini düzgün ifadelerle açıklayanlara "cahil" diyeceksiniz.

Oynanıyor, abartmayın cahiller.
Aynen iade ediyorum. Üslubunuza dikkat edin!

SP2'yi kullandım ve biliyorum. Stabil olması iyi olduğu anlamına gelmez. Daha doğru düzgün uygulama desteği bile yok. Extended Kernel diye sistemime değişik dosyalar atıp güvenlik sorunu oluşturmak yerine mis gibi 8.1 kullanırım, keyfime bakarım. Windows kullanmayacaksam da düzgün bir Linux dağıtımı kurarım, sorunsuz kullanırım.

UEFI meselesine gelirsek, Vista ve 7'de UEFI kullanmanın 2 TB üzeri diskleri işleyebilmek dışında hiçbir artısı yok.

Kaldı ki, arkadaşın sistemi Windows Vista kullanacak kadar yetersiz değil. 5. nesil işlemciler eski sayılmaz.

Gerçi kime anlatıyoruz ki... Siz yine "Extended kernel" diyerek Vista'yı savunmaya devam edeceksiniz ve Vista önermeyip gerekçelerini düzgün ifadelerle açıklayanlara "cahil" diyeceksiniz.

Aynen iade ediyorum. Üslubunuza dikkat edin!
Ben bunu kullanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Not: Güvenilir. Test etmişler sorun var mı diye. Rahatca kullanabilirsiniz.
Bilmediğimiz için değil artık milattan önce kalmış eski bir sistem. Arkadaşın sistemi fazla yetersiz olsaydı kur diyebilirdik ki onun içinde en az 7 önerirdik.
Neyse, uzatmıyorun. Bunu kurarım o zaman.

Güvenilir, test etmişler sorun var mı diye, rahatça kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim, Kubuntu 20.04.2 ve Windows 10 ile oldukça memnunum, işletim sistemi değiştirmeyi düşünmüyorum. Windows Embedded 8.1 Industry Pro'nun resmi bir işletim sistemi olduğunu, dolayısıyla güvenilir olduğunu da biliyorum.

Yazdıklarınızı gözden geçirmenizi öneririm. Windows 8.1 mi öneriyorsunuz, Vista mı, hiçbir şey anlaşılmıyor.

Teşekkür ederim, Kubuntu 20.04.2 ve Windows 10 ile oldukça memnunum, işletim sistemi değiştirmeyi düşünmüyorum. Windows embedded 8.1 ındustry Pro'nun resmi bir işletim sistemi olduğunu, dolayısıyla güvenilir olduğunu da biliyorum.

Yazdıklarınızı gözden geçirmenizi öneririm. Windows 8.1 mi öneriyorsunuz, Vista mı, hiçbir şey anlaşılmıyor.

Windows 8.1 daha iyi güncel.

Geri
Yukarı