Windows Vista nasıldır?

Suç, Vista'da değil, bilgisayarınızda.
Çoğu yerde kötülenmesine rağmen biraz araştırınca neden Windows Vista'nın kötülendiğini anladım. O zaman için bilgisayarı yetmeyen şahıslar kötülemişler güzelim işletim sistemini. Windows7'nin öncülü ve çok da kullanışlı. Windows Vista'ya yapılan haksızlık aynı laptopu masada dururken parçalananlar gibi. Bilgisayarı düzgün kullanmıyor, olduğu yerde paramparça oldu diyor almayın. Neyse siz anladınız. Asıl konu, Windows Vista kullananlar hala var mı, ne düşünüyorlar merak ediyorum.
Ya, cahillikten 7' ye geçtiler. DreamScene, 7'de yok. Hareketli duvar kağıdı.

Bazı arkadaşlar alamıyor.

Hareketli duvar kağıdı için Vista gibi hatalı bir işletim sistemine geçilmez.

Servis paketleri olmadığı için Java snal makineyi yüklemiyor.
Bir çok programın Vista ile yazılımı bulunmadığından Driver'lar yüklenmiyor.
Standart araç çubuğu iğrenç denecek kadar kötü. Yukarı tuşu yok. Sol tarafta geri tuşu kullanıyosunuz.

Standart araç çubuğu iğrenç denecek kadar kötü. Yukarı tuşu yok. Sol tarafta geri tuşu kullanıyosunuz.
Windows Vista 2006 model PC'de var driverlar.

O kişiye göre değişir. Siz 7'ye geçin diye zorluyorsunuz. Ben de Vista'ya. SP2 Vista iyi
ve extended kernel var. Herkes illa 7 kullanacak diye zorunlululuk yok,
isteyen istediğini kullanır.

İlk çıktığı dönemden itibaren zorunlu olarak 6 sene kadar kullandığım, nefret ettiğim, hatalarıyla boğuştuğum bir işletim sistemidir.

Yenilikleri olsa da dünya kadar hatası olan bir sürüm. Sonrasında 7 geldi ara sürümler de hep bocalamıştır Microsoft. Vista'da onlardan biriydi. Aynı durum 8'de de var 8 olmadı 8.1 geldi. Sonrasında daha çok uğraş ile 10'u çıkardılar 10'unda başları sıkıntıydı fakat sonra çoğu şeyi düzelttiler ve buradan devam ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı