Rehber Windows Vista özel extended kernel ISO dosyası ve kurulum

Tamamdır hocam. Ama kastettiğim şuydu; velev ki Kernel'siz bir ISO dosyasını indirdik, ona extended Kernel'i nasıl kuracağız?

Diğer konuma bakabilirsin.
Arkadaşlar selam, ISO dosyasi bitti bitmesine ama boyutu bayağı yüksek önceki ISO dosyam 5,8 GB iken bu 7, 5GB. Teste başlıyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar maalesef çalışmıyor, neden İngilizce yaptığımı anlamışsınızdır bu nedenle. install.wim dosyasina ulaşılamıyor hatası alıyorum fakat isteyenler için Türkçe ve bütün güncellemeler dahil edilmiş ISO dosyasinı verebilirim, kendiniz ise extended kernel eklersiniz.

Arkadaşlar maalesef çalışmıyor, neden İngilizce yaptığımı anlamışsınızdır bu nedenle. install.wim dosyasina ulaşılamıyor hatası alıyorum fakat isteyenler için Türkçe ve bütün güncellemeler dahil edilmiş ISO dosyasinı verebilirim, kendiniz ise extended kernel eklersiniz.

O da olur hocam, Ultimate ise dreamscene gibi ekstra özellikler de mevcut mu?

Hocam bu arada nereden veriyorsunuz Türkçe ISO dosyasını?
Hocam sen kuracak misin acaba?

Kuracağım hocam, inşallah hata vermez.

Hocam bu arada nereden veriyorsunuz Türkçe ISO dosyasını?

Kuracağım hocam, inşallah hata vermez.

Versem mi diye düşünüyorum ama sanırım vermeyeceğim, fakat isteyen var ise extended kernel olmayan fakat güncellemeler dahil edilmiş verebilirim. Not: Ultimate ekstraları gibi onları da ekleyeceğim güncelleme olarak sonra paylaşacağım.

Versem mi diye düşünüyorum ama sanırım vermeyeceğim, fakat isteyen var ise extended kernel olmayan fakat güncellemeler dahil edilmiş verebilirim. Not: Ultimate ekstraları gibi onları da ekleyeceğim güncelleme olarak sonra paylaşacağım.

O da olur dostum, şahsen ben isterim. Güncelleme yapmakla uğraşmak istemiyorum kerneli de kendim kurarım herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı