Windows Vista Teamspeak 3 Açılmama Sorunu

CrossFire™

Hectopat
Yer
İstanbul Zeytinburnu MerkezEfendi
Daha fazla  
Meslek
Matbaa
Merhaba windows vista kullanıyorum sistemde düşük değil. Bugün teamspeak 3 yüklemek için download ettim ama setup dosyasına tıkladıgımda açılmıyor. Bu arada bu birçok uygulamada olmaya başladı yönetici olarak çalıştır dediğim zaman gene aynı şekilde oluyor...

Client 64-bit 3.0.19.1
Client 32-bit 3.0.19.1

Bu iki sürüm setuplarında aynı sorunla karşılaşıyorum. Eski sürüm teamspeak indirsem sorun yaşar mıyım? Ses kartı kullanıyorum güncel sürüm kullanmak istiyorum. Net ses gitmesi için...

ZdAZ8z.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden açılmadığını bilmiyorum. Ben Win10 kullanıyorum donanımlarım da gayet iyi bende de açılmadığı oluyor arada ya da geç açıyor. Açılmazsa reset atıyorum genelde açılıyor o şekilde. Eski sürümü kursanız da çok geriye gitmiş olacağınızı düşünmüyorum bir deneyin bence.

Bu sisteme Vista mı kurdunuz gerçekten? Hemen Windows 10 a terfi edin. Hem performansın hemde daha nice destekli oyunların tadını çıkarın :) Ayrıca Vista desteği de sona erecek o yüzden çoğu oyun çalışmayacaktır bilginize..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı