Windows Vista Wi-Fi görmüyor

soulfly1453

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarima formatlayarak Windows Vista kurdum ama hiçbir internet agini gormuyor. Dün driverlerini kurdum ama gormuyor gene de.
Edit: Sadece telefonu kabloyla baglayip interneti paylastigimda telefonun internetine bağlanıyor.

Son düzenleme:
Üretildiklerinde XP varmis ve XP kurmak istemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim de notebook var aynı işlemci dayanamıyor işlemci o yüzden benim ki Windows XP.

Ne diyeyim bilmiyorum hocam atom işlemciden fazla bir şey beklememek gerek en az güç kullanan işlemcilerden, 2 GB RAM ve HDD ile Windows 10 kullanın da diyemem. Sisteminiz için en performanslı olan Linux tabanlı işletim sistemlerinden birini yüklemek daha iyi olur gibi geliyor. Windows ile yapabileceğiniz pek bir şey bulunmuyor. Sadece film vs. izleyeceğim diyorsanız Windows 7 geçin 1-2 sene daha götürür sizi.

Sonunda biri Windows 10 kur demedi.
Benim de notebook var aynı işlemci dayanamıyor işlemci o yüzden benim ki Windows XP.

Ayn hocam Windows 7 kullanirken bile arada fan sutututu ediyor.

Sonunda biri Windows 10 kur demedi.

Ayn hocam Windows 7 kullanirken bile arada fan sutututu ediyor.

Hocam XP ile gelmişti benim marka HP 541 notebookda Windows XP kurulu bulmuştuk depoda internetten baktığımda eskiden kullanıyorduk parçaları değişmişiz ama 7 kurulu olduğunu hatırladım bir ara dediğiniz gibi fan sesi çok fazla.

Hocam XP ile gelmişti benim marka HP 541 notebookda Windows XP kurulu bulmuştuk depoda internetten baktığımda eskiden kullanıyorduk parçaları değişmişiz ama 7 kurulu olduğunu hatırladım bir ara dediğiniz gibi fan sesi çok fazla.

Ben sadece 2 GB RAM taktim onceki sahibi herhal 160 GB HDD takmis olmali.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam burada remix OS kurmus acaba surumu ve link bulabilir misiniz?

Ben sadece 2 GB RAM taktim onceki sahibi herhal 160 GB HDD takmis olmali.
Hocam burada remix OS kurmus acaba surumu ve link bulabilir misiniz?

ISO bulmaya çalışırım tamamdır.
ISO bulmaya çalışırım tamamdır.

Hocam 64 Bit mi 32 Bit mi?

Son düzenleme:
Teşekkürler deneyecegim.

Denedim ve kurdum hocam sadece Google Play activate Google Play services hatasi alıyorum nasıl duzeltebilirim?

Hocam Remix OS yerine Phoenix OS kullanmanızı tavsiye ediyorum, kendim kullanmıştım bir ara ve herhangi bir sorun çıkmadı. Oyun indirmek isterseniz oyunlar çalışmıyor çünkü oyunlar için emülatörler daha sağlıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı