Windows Vista yaşıyor

Kuran Birisi Roblox açmayı deneyebilir mi?

Zaten maksat hafifleştirmek değil de güncel Chrome ve Firefox çalıştıran kernelleri entegre etmekti. Neyse onu da o zaman kendimiz ayarlarız teşekkürler yine de cevabınız için.
Güncelleme entregre işlemini hazırladığım toolbox ile yüklemeye çalışın. İkinci seçeneği seçip .wim dosyasını çıkardığınız klasör yolunu ve Extended Kernel dosyalarını attığınız klasör yolunu yapıştın. Yükleme işlemini Dism ile otomatik olarak yapacaktır.

Rehber: Dism ile Offline / Online güncelleme entegrasyonu

Vista için hiç çalışma yapmadım ancak meraklıları için .bat üzerinden birkaç bileşen çıkarması için toolbox yapabilirim. Müsait bir zamanda küçük bir çalışma hazırlamaya çalışacağım.

Hocam kralsın haber bekliyoruz o zaman güncelleme ve extended kernel entegre edebilirsek çalışan mükemmel bir Vista olur elimizde bilmeyen de direk kurar

Not: Şu an denemeye başladım.

Hocam selam ne yapmam gerek tam anlayamadım. ISO içini çıkardım onu denedim olmadı. Wim dosyasının içini açtım onu denedim olmadı ne yapacağım.

Son düzenleme:
Hocam ISO'yu hazırlayınca upload eder misiniz?

Öncelikle extended kernel dosyalarını bir klasöre toplayın ve klasör yolunu komut ekranına yapıştırın, Enter tuşuna basın. İkinci bölümde istediğe yola, Wim dosyasını çıkardığınız klasörün yolunu yazacaksınız ve enter tuşuna basacaksınız. Örneklerde yazdığım gibi yazın. Başına sonuna ""(tırnak işareti) eklemeyin. Wim dosyasını NTLite ile açıp kapatabilirsiniz.

Hocam peki bu çalışan mükemmel Vista nasıl olacak bende merak ettim açıkçası

Hocam ISO işi ne oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…