Windows vista yeni çıkmış gibi konuşuyoruz

Aero mükemmel ya Blinds cam gibi çalışıyor. İyi güle güle kullanın monitörünüzü. Windows 7'de çıktı çıkacak RC çıktı.
- 5 Mayıs 2009
Radeon HD 4830'u da az önce sipariş ettim. HDD bozulduğu için 80 GB HDD aldım. Umarım sıkıntı çıkarmazlar.

Windows 7 aynı Windows Vista gibi. Beta versiyonunu kullanıyorum şu anda.

Windows Aero çıktı ama XP efsanesini bozuyor. Stabil değil. Geçsem mi geçmesem mi?

Bence sistemi iyi olan arkadaşlar için iyi bir işletim sistemi lakin Pentium 4 ile XP efsanesinin yeri doldurulamaz!

Edit: O günler geri gelse keşke:(

Radeon HD 4830'u da az önce sipariş ettim. HDD bozulduğu için 80 GB HDD aldım. Umarım sıkıntı çıkarmazlar.

Windows 7 aynı Windows Vista gibi. Beta versiyonunu kullanıyorum şu anda.
Hocam bu Superbar işi mükemmel olmuş küre başlat topunun yanındaki o minik görev çubuğundaki uyuz şeyleri hep silip Firefox koyardım ama Google Chrome diye bişey çıkarmış 1 sene önce 6-7 ay önce keşfettim güzel gibi şuan.

İnternet taahütüm sonunda bitti. Artık 8 MBPS 6 GB cam gibi internetim var. Ama bi dahaki ay bi 3 GB Windows 7 için gitcek gibi. Ayrıca sizce CD ile mi kursam yoksa USB bellek mi alsam? Bu arada 7 RC yayınlanmış. Ölçeği %60'a aldım anca görünüyor benim zalım kare ekranımda. Yeni monitör alma zamanı geldi öneriniz var mı? 16:9 1280x720 üstü olsa iyi olur. Bide 600'ü geçmesin zaten 50 TL lisanslama 50 TL USB'ye ayırdım.
1655213293266.png

Yeni konular

Geri
Yukarı