Windows Vista'dan Windows 10'a Geçiş

Anıl Özdemir

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar;
Masaüstü bilgisayarımın işletim sistemi Vista 32 bit, ve ben de normal olarak 10'a yükseltmek istiyorum. Bilgisayarım Windows 10 64 bit için gerekli sistemi karşılıyor. İnternetten ucuz bir key bulup aynı Technopat ekibinin yaptığı şekilde USB hazırlayarak yükseltebilir miyim ? Yükseltirken bilgisayarımdaki dosyalar kaybolur mu ?
Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Satın Al, Win 10 Pro Key | %93 İndirim - DurmaPLAY

Bu siteyi kesinlikle öneririm. Alıp da pişman olan yok. Anında teslim ediyorlar zaten. Hem fiyatlar şu an çok makul bir seviyede. Ha bu arada yakın zamanda sistem değiştirecekseniz keyi ilk yeni anakartınızda kullanın. OEM key old. için sadece tek bir anakartta etkinleşiyor. Bu sebeple piyasada ucuz bir değere sahip.

Mesajlarınız için teşekkürler...
Bir sorum olacak eğer biliyorsanız tabi. Ankartımda 1333(O.C.) yazıyor DDR3 RAM için. Ben eğer 1333Mhz RAM alırsam 1066Mhz demi kullanırım yoksa daha aşağısında mı ?
Bunu için farklı bir konu açmıştım ama mesaj gelmeyince sizede bir sorayım dedim.

Bilgisayarımda hala Vista varken yapabiliyormuyum? Yoksa Vista yı kaldırmam mı gerekli yükseltme yapmadan önce ?

Önemli dosyalarınızı yedekleyip Vista kuruluyken de temiz bir Windows 10 kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Temiz bir kurulum için "Özel" bölümünden sonra gelen disk seçeneklerinden diskinizi formatlamanız gerek ama Vista kurulu sistemde yedeklenmesi gereken her şeyi almalısınız çünkü hepsi silinecek. Bu rehberden de yararlanabilirsiniz =>

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba tekrardan.
Öncelikle tek bir sorum daha var kafamda kalan. Technopat ın verdiği indirme linki sadece normal Windows 10 kurmak için mi geçerli? Yoksa Windows 10 pro kuracaksak başka bir yerden mi indireceğiz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı