Windows Vista'nın extended kernel sürümü güvenilir mi?

ProjectGTX

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yukarıda belirttiğim gibi Windows Vista'nın extended kernel sürümü var. Birçok uygulamayı açmayı sağlıyor güvenilir mi onu soracaktım.

Merhaba, yukarıda belirttiğim gibi Windows Vista'nın extended kernel sürümü var. Birçok uygulamayı açmayı sağlıyor güvenilir mi onu soracaktım.

Extended kernel sürümü derken?

Extended kernel sanırım bir program nasıl Windows 98 için kernelex programı var ise Windows Vista içinde güncel programları çalıştırsın diye bir program sanırsam extended kernel.

hocam güncel programları çalıştıracağı için antivirüsle kullanmakta fayda var , ayrıca artık kimsenin vistaya virüs hazırladığını düşünmüyorum . Kendi fikrimle kullanılabilir hocam : )

Hocam güncel programları çalıştıracağı için antivirüsle kullanmakta fayda var, ayrıca artık kimsenin Vista'ya virüs hazırladığını düşünmüyorum. Kendi fikrimle kullanılabilir hocam: )

Peki hocam teşekkürler bu arada BSoD yeme ihtimalim gene var değil mi ha bir de Windows Vista'nın Update serverları kapatıldı Update'leri nereden bulabilirim?

Geri
Yukarı