Windows Xbox indirmesi bittiği halde indirmeye devam ediyor

Lightning1

Centipat
Xbox Game Pass aldım ve oyun indirmeye başlaıdm ama bir sorun yaşıyorum. Oyun 52.5 GB ben 53 GB indirdim ve hala indirmeye devam ediyor ve yüzde 0 yazıyor. Sorun ne? Beklemeli miyim, çözümleri var mı?

Screenshot_75.png

Aynı anda Microsoft Store'dan kontrol edin derim. Xbox Windows 10 sürümü çok berbat. Oyunu kaldırmanız durumunda bile dosyalarını silmek yerine yalnızca oyunun giriş kisayolunu temizliyor.

Gamepass aboneliğinizin bulunduğu hesap size mi ait ? Dışarıda satılan gamepass hesaplarından mı?

Aynı problemini dandik bir satış sitesinden gamepass dahil Xbox hesabı alarak yaşadım pişman olup iade ettim. Kendi hesabıma kendim abonelik açıp aynı işlemi uyguladığımda sıkıntı yoktu.

Aynı zamanda disklerdeki yerleri kontrol etmenizi öneririm. Gözden kaçmış ve yer kalmamış olabilir.

Gamepass aboneliğinizin bulunduğu hesap size mi ait? Dışarıda satılan Gamepass hesaplarından mı?

Aynı problemini dandik bir satış sitesinden Gamepass dahil Xbox hesabı alarak yaşadım pişman olup iade ettim. Kendi hesabıma kendim abonelik açıp aynı işlemi uyguladığımda sıkıntı yoktu.

Aynı zamanda disklerdeki yerleri kontrol etmenizi öneririm. Gözden kaçmış ve yer kalmamış olabilir.

Ben Xbox'ın sitesinden aldım yüklediğim disk de 140 GB boş alan var.

Geri
Yukarı