Windows XP 2022 yılında kurulur mu?

ZLSYP

Picopat
Daha fazla  
Merhaba Windows XP kurmak istiyorum sebebi yok öylesine çünkü hos geliyor güvenlik ile ilgili bir sıkıntım yok zaten sitelere girmeme sorununu sertifikaları güncelleyerek çözebiliyorum oynadığım üç oyun var zaten. Minecraft(1.7.2), GTA San Andreas, Counter-Strike 1.6 sizce kullanılır mı? Bana göre kullanılır çünkü çok hos ve sade her neyse. Sizce kurulur mu ve Windows XP 64 Bit Pro SP3 linkini atarsanız sevinirim.

Merhaba Windows XP kurmak istiyorum sebebi yok öylesine çünkü hos geliyor güvenlik ile ilgili bir sıkıntım yok zaten sitelere girmeme sorununu sertifikaları güncelleyerek çözebiliyorum oynadığım üç oyun var zaten. Minecraft(1.7.2), GTA San Andreas, Counter-Strike 1.6 sizce kullanılır mı? Bana göre kullanılır çünkü çok hos ve sade her neyse. Sizce kurulur mu ve Windows XP 64 Bit Pro SP3 linkini atarsanız sevinirim.
Hocam windows 7 kurabiliyorsanız daha iyi olur xp program olarak çoğu desteği kapandı

1.5 GB RAM olan bilgisayarda Windows XP kullandım 2019'dan 2020'ye kadar kadar bir sorun olmadı.

Desteğin bitmesi kullanıma engel değil bence.
Şuanda da aynı bilgisayarı kullanıyorsanız sizin bileceğiniz iş ama şuanda daha 2 veya 3 üstü belleği olan bir sistem varsa en azından Windows 7 falan tercih edilmeli diye düşünüyorum.

Şu anda da aynı bilgisayarı kullanıyorsanız sizin bileceğiniz iş ama şu anda daha 2 veya 3 üstü belleği olan bir sistem varsa en azından Windows 7 falan tercih edilmeli diye düşünüyorum.

8.1 kuruyorum o eski bilgisayar bozuldu 2.el yeni aldım 4 GB RAM'ı var Windows 11 by Pass edilirse kuruluyor ve rahat kullanılıyor ama XP kurmak istiyorum istediğim zaman Windows 8.1'e tekrar dönebilirim zaten.

Bu arada Windows XP Pro SP3 Türkçe 64 Bit ISO atabilir misiniz?

8.1 kuruyorum o eski bilgisayar bozuldu 2.el yeni aldım 4 GB RAM'ı var Windows 11 by Pass edilirse kuruluyor ve rahat kullanılıyor ama XP kurmak istiyorum istediğim zaman Windows 8.1'e tekrar dönebilirim zaten.

Bu arada Windows XP Pro SP3 Türkçe 64 Bit ISO atabilir misiniz?
Ellimde güzel modlu bir sürüm var. Sıkıntıları hallediyor. x64 Türkçe ekliyor. DC ver sana atayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı