Windows XP açıldıktan sonra Chrome geç açılıyor

aslanemre

Hectopat
Arkadaşlarım başlıktada belirttiğim gibi Windows XP'de bilgisayarım açılıyor ve 2-3 dakika beklemen gerekiyor Google Chrome'u açmak için. Neden böyle? Eskiden böyle değildi. Yani anlatmak istediğim hemen açılmıyor nedense.

Bilgisayarın ağırlaşmış olabilir, belki güzel bir format gerekiyor. Eğer her yere girince böyle bir sorun yaşıyorsan format atmalısın.

Sana tavsiyem Windows 7 atman!

Veya sadece internette bu sorunu yaşıyorsan o senin internet hızından da kaynaklanabilir. İnternetin çok yavaştır ve doğar olarak siteler geç açılıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bİlgisayarın ağırlaşmış olabilir, beldi güzel bir format gerekiyor. Eğer her yere girince böyle bir sorun yaşıyorsan format atmalısın.

Sana tavsiyem Windows 7 atman!

Veya sadece internette bu sorunu yaşıyorsan o senin internet hızından da kaynaklanabilir. İnternetin çok yavaştır ve doğar
olarak siteler geç açılıyor olabilir.

:S Yine mi format ya, bu arada Windows 7 yükleyemem bilgisayarım kaldırmaz.

Windows 8, Windows 7'den daha rahat çalışan bir işletim sistemi. Ben küçücük Atom işlemcili bilgisayara bile yükledim rahatlıkla kaldırdı. Mutlaka denemelisiniz.

32 Bit sürümünü bi kur dene bakalım. Sürüclerde biz yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiğince.
Recep abi bilgisayarım XP ve SP2 ayrıca 512MB RAM var ekran kartının ise 256MB Ram var. Bu yüzden diğer sürümlerini kuramıyorum kasar diye kaldırmaz diye :( Ayrıca zaten bilgisayarım 32 bit.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı