Çözüldü Windows XP Android üzerinden USB'ye nasıl UEFI biçiminde ISO yazılabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sad Minibüs

Centipat
Yer
Gaziantep, Şahinbey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: HP compaq nx7010

CPU: intel pentium m işlemci

GPU: ATI Mobility Radeon 9200

Ram: 512 MB

Meslek
Öğrenci
RAM
512 MB
Ekran kartı
AMD Mobility Radeon 9200
Anakart
Compal
İşlemci
Intel pentium m
Önce eski bir Windows XP sistemim vardı(32 Bit).ama sonra mavi ekran verdi kapattım, açtım, log on ekranından sonra mavi arka planlı ortada Windows XP yazıyor normalde Windows XP yazısının altında oturum açılıyor yazıyordu. Yarım saat beklettim gene açılmıyor farklı bilgisayarım da yok. Ama OTG kablo var. Acaba UEFI şekilde Android üzerinden nasıl USB'ye ISO yazabilirim Windows XP'yi?

Bakabilirsiniz hocam. Fakat XP ile UEFI hiç duymadım. Bir de yazılan sistem için UEFI duymadım.

Normal olarak MBR olarak yazdırsanız bile Windows XP'nin USB desteği yok. Hata alma olasılığınız yüksek bunun için easy2boot gibi yazılımlar kullanılıyor fakat Android'de bunu nasıl yaparsınız bilmiyorum. Onun yerine Windows 7 yazdırmanızı öneririm. Çünkü XP'nin çalışma olasılığı çok az.

Telefon ile Windows Kurulum USB'si Oluşturma Rehberi rehber işinizi görecektir.
Ancak Windows XP ISO dosyası konusunu bilmiyorum @408157 hocam bildiğiniz ISO dosyası var mı acaba?

Hocam Windows 7 ISO dosyasını indirin ve.
Bu programı kullanın

Tüm Windows 7 ISO dosyaları ISO dosyasını buradan bulabilirsiniz.

@408157

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı