Windows XP başlat düğmesine ve geri dönüşüm kutusu ikonuna her gün bakmak istiyorum

Eki Görüntüle 761905

T6500 mobil bir işlemci bence gayet normal.
Ve transistör sayısı benimkinden fazla.
Bu arada bende bir ara T4200'lü laptop vardı gayette Win 7 kaldırıyordu 2 GB DDR RAM ile.
O halde ikimizde de Core 2 Duo var diye "Core 2 Duo Windows 10 kaldırır" algısı yaratmanın bir anlamı yok. Her Core 2 Duo kaldırmıyor.

Hafif bir Linux dağıtımı kurup XP teması kurabilirsiniz.

Burada Xubuntu üzerine yapılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana Windows XP'nin başlat menüsü ve geri dönüşüm kutusu düğmesi o kadar hoş geliyor ki, her gün bakmak istiyorum. O yeşil, güzel dokulara sahip düğmeye ve o değişik kavislere sahip kutuya bakmazsam kendimi çok kötü hissediyorum. En sonunda odama çerçeveleteceğim, bu kadar güzel bir düğme yok. Ama bu benim rutin hayatımın bir parçası olmaktan çıktı, bağımlılık haline geldi. Her gittiğim mekanda en az 1 dakika bakar, flashback etkisi yaratırım. Bu bağımlılıktan nasıl kurtulabilirim?

Eki Görüntüle 761849

Eki Görüntüle 761848
Ben de böyle bakakalıyorum, normal bir şey. 15 dakika Bliss'e bakmışlığım var.

Herkesin garip alışkanlıkları var. Kimseye bunun için laf atamazsın.
Ben daha böyle bir konunun var oluşundan habersizdim :D Birkaç ay önce gerçekten Windows XP'nin tasarım dili çok hoşuma gidiyordu (halen gidiyor gerçi) ama böyle bir konu açtığımı da untumuşum.
Boş bir konu olarak değerlendirdim. Neymiş efendim her gittiği mekanda en az bir dakika bakarmış, bağımlı olmuş falan...
Hele aylar öncesinden söylediğiniz mesajdan ben bayağı üzüldüm. Bazen bana karşı gerçekten aşırı sert çıkışlarınız oluyor, belki de beni umursamıyorsunuzdur bile. Ne yapabilirim ki? Üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı