Windows XP desteklemeyen oyunları veya programları açma

Dostum senin bilgisayarın şuan sadece internette gezinmek için kullanılabilecek bir sistem. Benim eski dandik laptopum vardı ekran kartı olarak işlemci ekran kartını kullanıyor 1 GB rami var 120 GB HDD'si var Windows 7 yüklü hiçbir sıkıntısıda yok. Bence senin sistemde kaldırırda sana kalmış.
Kaldırıyor kaldırmasına da kasıyor. Oyunları geçtim internete giriyorum YouTube vb. sitelere giriyorum video izlerken kasıyor. Bende @SaviorAngel™ 'nın dediği gibi linux sistemlere yöneleceğim.
@oguzhansr40, Android için mi, Windows için mi yoksa Linux için mi ?
(aklıma gelmişken senin sisteminde animasyonları kapatırsak Windows Thin PC iyi çalışır)
Adroid ve Lunix ikisinide denerim hangisinde daha iyi bir performans alırsam onu kullanırım.

Forumda böyle bir konu var, ben Linux Lite önerebilirim, Android için ise Remix OS'i öneririm @@oguzhansr40 .

Forumda böyle bir konu var, ben Linux Lite önerebilirim, Android için ise Remix OS'i öneririm @@oguzhansr40 .
Gidip başka bir konu açacağım hangisi önerilirse hepsini denerim ve hangisinden en iyi performansı alırsam onu kullanırım.

Konunun linkini bırakırsanız sevinirim, oraya da dahil olmak isterim :)
Peki bırakırım. Normalde açmazdım ama Lunix dışında bir çok işletim sistemi var. Hem oları deneyerek tecrübe edinmiş olurum hem de performansları hakkında bilgi sahibi olurum.
maddi durumun yok anliyorum ama 1gb ram oyunlar 2006 li 2007 li yillarda bitti en azindan yavas yavas birikdirerek 160tl toplayabilirsin guzel bi onerim var:
biraz incele taksitde var
Sağol ram önermişsin ama anakartım ddr2
Konunun linkini bırakırsanız sevinirim, oraya da dahil olmak isterim :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı